Помилуйте мадам• 28 ноября 2015
Недорогий монопод
Хочу на НР племінниці монопод подарувати. оскільки їх (племінниць) в мене 3, а бюджет дуууже обмежений, дивлюсь тут на кідстафі на недорогі від 100 до 150 грн. є сенс їх купувати чи гроші на вітер? буду вдячна за відгуки, а також за посилання на продавців
Помилуйте мадам
• 28 ноября 2015
Ответ дляКолупалочка
послушаю) сама такая)
на жаль, немає кого послухати. я навіть не знаю на що звернути увагу і який по характеристикам вибрати