Учитывая ежедневное создание подобных тем, создаем одну единственную.
Разговаривайте.
А у нас после первого этапа слегла вся группа в садике. Мой ребёнок в первую ночь после капелек начал покашливать, через три дня поднялась температура и покраснело горло. Через пять дней начался сильнейший сухой кашель без температуры, направили на снимок и поставили диагноз - пневмония. Не знаю, от капелек это было или нет, но на второй тур буду писать отказ.
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Для тих мам, що не визначилися: щеплювати чи ні. Можливо, мій шлях пошуку відповіді комусь допоможе.
Колись для мене не існувало такого питання. Поки не довелося вирішувати за свою дитину. У пологовому зрозуміла, що не готова! Дали заповнити бланк-дозвіл, а я про що не спитаю - жодної адекватної відповіді... став підпис та й усе, чого розпитуєш.
Довго вагалась. Чоловік ніч вивчав тему щеплень, під ранок скинув смс: роби тільки бцж, а далі подумаємо...
Далі думали: як і більшості антипрививочникам, довелося самій ставати медиком.
по ночах замість спати - моніторила усі ресурси, читала, читала...
А питання для мене не вирішувалось: є за і проти.
У 4 місяці зважились на перше АКДС - це став для мене вирішальний момент.
Після щеплення дитина стала вяла, а вночі - постійний, за термінологією медиків, безпричинний плач.
Я отак всю ніч сиділа з дитям на руках і думала: що відбувається в моїй дитині, що змушує її так кричати!???
Все ніби обійшлося. На ранок дитина вже була в нормі. Але я нарешті тоді знайшла для себе точну відповідь: я ПРОТИ щеплень!
Далі що більше заглиблювалася в цю тему, то більше стверджувалася у своєму рішенні.
Коли звернулася до свого педіатра з питанням про той нічний плач - мені відповіли, що нічого страшного, так може бути, це нормально.
Я вже потім сама вичитала у переліку поствакцинальних реакцій, що такий тривалий плач - це НЕ нормально, і такі дані мають обовязково бути зафіксовані у медичній карті дитини. Мені ж відмовили внести на мою вимогу цей запис у карточку дитини. Я сама, вже пишучи відмову від щеплень, великими літерами у пункті попередніх реакцій на вакцини пишу, що так, реакція була - понад 3 години безпричинний плач дитини.
Пізніше я вичитала в одній медичній статті пояснення того дитячого плачу: набряк оболонки мозку - ось вам за крок до менінгіту...
Така поведінка лікарів підірвали остаточно мою довіру до них: я зрозуміла, що крім мене, моє дитя нікому не потрібне.
Коли у 2 роки оформляли медкарту в дитсадок, то вступили у справжню війну з нашою поліклінікою. Тоді мала нагоду розчаруватися в компетентності і порядності лікарів ще більше. На мій письмовий запит (як відповідь на примус щеплюватися - як єдиний шанс отримати допуск у ДНЗ) про вакцинацію у межах гарантованої законом ’обєктивної інформованності’ отримала шедевральне: відповіді на ваші питання не знаємо, бо це не входить до нашої компетенції.
А до чиєї компетенцї входять базові знання про вакцину, вакцинацію і її результати? Хто має мене як маму дитини обєктивно інформувати перед щепленням?
Головний лікар нашої полікланіки взагалі, вибачте на слові, йолопом постав, бо ми з чоловіком виявилися поінформованими краще у питаннях вакцинації, ніж він. А він сидів з тупою посмішкою, кліпав очима і щасливо вторив: та ніколи і ніде жодного ускладнення на щеплення не було!
До речі, у садок ми таки потрапили, а на поліклініку тепер тримаємо купу їхньою ж рукою писаного компромату - так що в нас при потребі є залізний аргумент тиску на них.
Дозвіл відвідувати садок отримали законним шляхом - без суду, без липових записів про щеплення. Тому не ведіться на страшилки, що без щеплень не візьмуть дитину у садочок! Ми пішли у відділ освіти, пояснили їм ситуацію і попередили, що в нас щеплень НЕ буде, але ми принесемо з іншої лікарні медичну карту дитини, де буде написано висновок, як того вимагає форма допуску до ДНЗ. Жодних заперечень на це нам не сказали.
А що цікаво, сказали у відділі освіти, що ми друга сімя, яка ось так наполегливо шукає вихід, щоб офіційно не робити щеплення. Бо, кажуть, інші просто за день міняють виписку про щеплення: не було щеплень, і - о диво! - наступного дня є всі.
Тому в мене величезне прохання до тих, хто не робить щеплень: будь ласка, не купуйте липові довідки! ви тільки підтримуєте у такий спосіб фальшиву офіційну статистику, якою потім дезінформують усіх!
І якби кожен ішов чесним шляхом відстоювання свого права на вибір, то цей шлях був би набагато легшим. Тоді не доводилося б чути, що от 99 % щеплюють, а ми єдині хто проти, а тому правда за більшістю...
Мудрості, моральності і здоровя усім!
Ежик Хрюха• 30 ноября 2015
Ответ дляНе обижаюсь
не звонят. в саду сегодня предупредили, что завтра будут капать, отказалась
п мне звонят уже второй раз, значит в саду не делают, может... Завтра узнаю, конечно, в прошлую волну болели..
buterfly_2013• 30 ноября 2015
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Девочки, кто-нибудь может однозначно ответить на мой вопрос: ’Если у ребенка уже есть 4 АКДС, но не по графику, а позже сделанные(хотя не важно, они ЕСТЬ!!!) - опасно ли ему находится в саду рядом с только что привитыми дополнительной ОПВ вакциной? Или опасность только тем детям, у которых нет прививок АКДС???????? Прошу, ответьте, пожалуйста! Стал вопрос посещения детского сада. Могу не водить, если это опасно.
нет, вам не опасно находится. нам тоже доктор дал ’добро’. опасно тем, у кого вообще нет прививок от полио. но лучше не приводите именно в тот день, когда капают.
Забагаловка• 30 ноября 2015
Ответ дляРыжая бестия
Сегодня разказывала одна мамочка что отказались делать капельки и их просто не впустили утром в садик,они развернулись и ушли. Вот как быт, нам весной в садик и я так поняла что без какпель нас не примут
я тоже сегодня отказалась от второй прививки, по причине того что после первой не пошло и месяца и ребенок только переболел ОРВИ, еще остаточный кашель остался, в садик сказали не приходить завтра
ХикориДикори• 30 ноября 2015
Ответ дляАнна_25
все вакцины очень сильно снижают иммунитет- и ребенок в 90 процентов случаев заболевает
Ответ дляНоу коммент
А за Вашим ребенком будут держать место в саду до марта? У нас так нельзя. Два месяца не посещается сад без уважительной причины = исключение из сада.
Ми зараз хворiэм,впринципi як i в перiод першого туру.Але якщо треба буде-краще заплачу за мiсяць вiдвiдувань,але цю опв робити не буду.
Ацетилсалициловая кислота• 30 ноября 2015
Ответ дляbuterfly_2013
Спасибо Вам за ответ!!!
Да, не поведу, конечно, чтобы ’случайно’ не капнули
Лыжи со вспышкой• 30 ноября 2015
Ответ дляМира всем
Мы не ходили в минестерство, в поликлинике отказ писала. Когда в сад оформлялись прошли всех врачей, взяли справку в санэпидемстанции и всё, нас приняли без прививок. И таких как мы у нас много знакомых.
у різних містах по-різному. У Києві знаю, що без проблем дають дозвіл у садок без щеплень. Ми живемо в невеликому містечку - нам довелося воювати...
Без комплексов• 30 ноября 2015
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
При чем тут АКДС? Речь идет о прививке от полиомиелита! Ей делают ли бо отдельно, либо вместе с АКДС пятивалентной или шестивалентной вакциной!
Мира всем• 30 ноября 2015
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Понимаю Вас, сами были готовы воевать, но обошлось.
Швидка Настя• 30 ноября 2015
у пт була у педіатра, вона п’ятами била себе в груди що стартує з пн 2й тур... завтра піду в садок з’ясую що там і як, ми сиділи місяць вдома. Київ. між тим, в інших р-нах як я сьогодні розмовляла із знайомою її садок конкретно не прививається, заборонили це робити на тер-рії садку - у мед заклад всі бажаючі. це питання дуже важли ве, оскільки хотілось би у сад піти, хоча б після нового року, дитині вже наші морди надоїли вдома, гуртків не вистачає, спілкування не вистачає, а вакцинація у садку - це у любому випадку щось вчудять, переплутають, не попередять... як я ненавиджу моз!
Бокс-орун• 30 ноября 2015
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
нет для вас не опасно
Ответ дляНе обижаюсь
ну хорошо. а если раньше всех одномоментно прививали? Полюбому были привитые с непривитыми и никто еще не заболел. Вас спецом запугивают, что бы вы прививались. Неужели не понятно
Ви не бачите рiзницi?Якщо ранiше одночасно було вакциновано 1-2дитини,то зараз 19 з 24(особисто в нас).
Ответ дляБез комплексов
так нам их и делали комплексные. Я так поняла, что туда входила вакцина от полио, т.к. и капли мы глотали и уколы ловили. Последний раз в мае была 4-я АКДС. Или я что-то путаю....?
Объясните, пожалуйста, если можете!
ХикориДикори• 30 ноября 2015
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Объясните, пожалуйста, если можете!
акдс это-коклюш,дефтерия,столбняк,капли или ипв делают отдельно
Без комплексов• 30 ноября 2015
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Объясните, пожалуйста, если можете!
Ну если капли Вам капали, то уже точно не страшны Вам привитые сейчас детки! АКДС - это комбинированная вакцина против дифтерии, столбняка и коклюша. Но есть вакцины пентаксим и инфантрикс гекса, которые помимо этого, еще и включают в себя и вакцину от полиомиелита.
Бокс-орун• 30 ноября 2015
Ответ дляХикориДикори
скоро сады будут пустые((
вот власти решили проблему с садами плюс зарабатывают на лекарствах
МоДнАя_КоШеЧкА• 30 ноября 2015
Ответ дляНе обижаюсь
не поняла почему вы мне пишите. Я не прививала ребенка и садик мы посещаем.
buterfly_2013• 30 ноября 2015
Ответ дляБибер-анонимер
1 тур капали, 2 тур- нет, так это ребенок,что должен сидеть дома?
нет, посещайте и не парьтесь. единственное в день, когда будут капать, не приводите в сад.
МоДнАя_КоШеЧкА• 30 ноября 2015
Ответ дляbuterfly_2013
почему без разрешения? процедура обычно выглядит так: утром мамам дают заполнить согласие и потом всем деткам, кто дал согласие, капают. кто написал отказ - ’на ковер’, беседа-уламывания с родителями, ну а дальше как карта ляжет.
но без согласия мамы капать/колоть не будут.
странно, что везде по разному. К нас никто не агитирует капать. Я написала отказ и спокойно посещаем садик.
Гуру троллинга• 30 ноября 2015
Можливо комусь пригодиться, сама буду відмовлчтисб, але це все треба розумно зробити і підготуватись до цього
МоДнАя_КоШеЧкА• 30 ноября 2015
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
вы хотите на других переложить ответственность? читайте инфу и делайте выводы. Зачем делать 4 АКДС., если считаете, что ребенка они не защищают?
Рыжая бестия• 30 ноября 2015
Если мы капали ОПВ в месяц назад а сейчас хочу написать отказ,дочка может заразится полиомиелитом???
Кондуктор маршрутки• 30 ноября 2015
Дівчата, а в Києві комусь капають поліо в садочках??? Мені вихователь і медсестра сказали, що в садочку точно нічого карати не будуть, тільки в поліклініці. Але під час першого туру вихователька давала заповнювати анкету на згоду про щеплення. Для чого тоді їм ця анкета???
Кондуктор маршрутки• 30 ноября 2015
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вам нічого не загрожує , дитина має імунітет вже. Привиті опв несуть небезпеку лише тим, хто зовсім непривитий, і то, якщо слабкий імунітет і тд.