Аноним_Галя• 10 августа 2012
Подскажите санаторий, где лечат артроз
У свекрови артроз хотелось ее отправить в санаторий подлечится, посоветуйте куда. Спасибо.
Машуля2010• 10 августа 2012
Артороз-дуже поширене захворювання і його лічать майже в усіх санаторіях! На закарпатті є ’Квітка Полонини’, на Львівщині родонові ванни також дуже добре при артрозах! Їй навіть можна звернутись по місцю проживання в фізіотерапевтичне від., де є дуже багато процедур для артозів-звісно після основного лікування!