Полиэтиленовый привет• 10 января 2016
что значит если мужчина пишет "я люблю тебя и я летаю"?
Дую ветер• 10 января 2016
Ви або троляка, або ’хвастаєтесь’, або функціонально безграмотні (не здатні сприйняти та проаналізувати текст, особливо іронію, сарказм, художнє перебільшення, гіперболи тощо). А чоловік, скоріш за все, з ’тонкою душевною організацією’. Якщо йому років до 20, то нормально. Якщо більше - тікайте, бо це найчастіше в комплексі з ’ручками із дупки’, істериками, жахливим та жорстоким світом, що не сприймає та відштовхує генія і т.д.
В шоколаде• 10 января 2016
Никогда не слышала,что бы мужчина так выражал свои эмоции. Он бы ещё написал про бабочки в животе
МошеЙница• 10 января 2016
Ответ дляДую ветер
Тут ви в самісіньке яблучко))))))
Налетчица Муся• 10 января 2016
то что он летает,может означать одно, он влюблен,у него легко на душе, и он в прямом смысле летает... на крыльях любви)))) вашей конечно,автор!