deluxe1000• 13 января 2016

Продала взуття і тепер морока на мою голову!

Дівчатка допоможіть розібратись!
продала ботінки H&M
https://www.kidstaff.com.ua/tema-16426535.html
зробила знижку за 350грн віддала
в опису все вказано встілька 18 см рівно + додала фото де міряю встільку де видо конкретно що вона 18см. встілька не витягувалась то я всетаки вивернула внутрішню підкладку і встільку виміряла бо інакше як без головного заміру куплять взуття
тепер продавець мені каже що розчарована бо встілька 19.5 см цього просто бути не може бо взуття мало бути для мого сина у якого ніжка 18.5 см і його тиснуть якби там реально було 19.5 см то ми б їх не продавали!
Але на жаль на свою голову продала взуття .... от тепер і доказую що там 18 см а вона мені каже що 19.5 .
чекаю тепер від покупця фото як вона міряла що в неї так багато см і це не на 0.5см більші а на цілих 1.5см більші! я вобщем впевнена що права а чим покупець міряє поняття не мою.
і ще покупець виставив оцінку тепер боюсь ставити в відповідь бо думаю що там не найкраща оцінка в мою сторону.
Штуша• 13 января 2016
Ответ дляBloom_123

Вот я тоже обратила внимание,если ножка 17,5, а сапог подошва 20,то это нормально.Я здесь на стороне продавца.
Ну да, я потом писала, что померила своего сапоги и там разница аж 4 см. Но там немного другой принцип обуви

akarra• 13 января 2016
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA
продавец,я б на вашем месте в комменте указала ссылку на тему, кому надо разберется в ситуации, т к влепили вам скорее всего негатив

IrishkaMih• 13 января 2016
Покупцеві треба вибачитися перед продавцем. 18 см стельку ви наміряли, але ви не питали скільки см підошва, і це ваша проблема. Запас 1-1,5 см на зиму не критично, а злітати можуть, бо халявки широкі, а ніжна худенька, у нас було так.
Але свою неправоту ви важко визнаєте.
HelgaPataki• 13 января 2016
Теперь Вам двоим придется обращаться к администраторам, чтоб удалили нейтральные оценки и темы.

Как про домик - дурдомик, только там ржака конкретная была на 96 стр )))))
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляkyyanka

Тобто Ви вибачились перед Продавцем?
Якщо так, то дійсно, адекват. Молодець

Так звичайно попросила в лс ,і попросити вибачення це не так важко головне знати за що,я ображати людей не вмію і не хочу,а якщо і образила одразу стараюсь попросити вибачення
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляЯгодка опять
Але свою неправоту ви важко визнаєте.
Чому ж ,я все визнала і вже давно
Пузенька• 13 января 2016
Ответ дляВоздух в банке

дівчата невже вам нема до чого взятись)
Девушка, а Вам не пора извиниться? Не написать: недоглядела, беременная и т.д., а именно извиниться перед продавцом и отозвать свой отзыв, написав админам?

СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляПузенька

Я вже давно все написала перед ким завинила.чи мені перед усіма вами вибачитись,якщо так напишіть за що ?
akarra• 13 января 2016
Ответ дляMASHUNCHIK_BUKA

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-879881 родился на 18 странице

спасибо!

вот черт, а собиралась спать лечь раньше