Кыся-брыся• 18 января 2016

Представники, менеджери AVON зайдіть!

Пишу тому, що неможу зізвонитись із своїм менеджером!
Я новий представник AVON. Зробила замовлення... здається зробила 12.01.! Ніяких повідомлень ні на почту, ні на телефон, ні на сторінку для представників небуло! Коли перевіряю мої замовлення там:
Кампанія 01
Дата замовлення 12/01/2016
Дата отримання 13/01/2016
Тип замовлення Регулярне
Статус замовлення Проінвойсовано
ще раніше моя менеджер сказала, що наперед оплачувати не потрібно!
Пішла на посту сьогодні - немає посилки!
Може я його не замовила?
2010nastunya• 18 января 2016
Вы получила подтверждение на эл.почту о том,что заказ принят?

Simillio• 18 января 2016
Должно быть уведомление на почту или телефон
2010nastunya• 18 января 2016
если на электронку ничего не пришло,значит и заказ не прошел, потому что в эл.уведомлении указывается номер заказа по которому можно решить какие-то неурядицы
автор Кыся-брыся • 18 января 2016
Ответ для2010nastunya

Ні неотримала! Така ситуація - мене зареєструвала мій координатор! І коли я ввела всі номера замовлень зателефонувала їй і вона закінчувала сама оформлення, А я чуть пізніше зайшла змінити пароль і лазила по своїй сторінці і зайшла в інформацію, там була вказана не моя адреса пошти а районного менеджера, я зразу змінилазмінила!
2010nastunya• 18 января 2016
Ответ дляКыся-брыся

тогда только с менеджером нужно общаться
автор Кыся-брыся • 18 января 2016
ой, забула, мені неа телефон приходила смс: Дякуємо за замовлення на таку таку-то суму. Адреса отримання ......
а про те що відправили вони якось повідомляють?
автор Кыся-брыся • 18 января 2016
Ой, пробачте за помилки..!
2010nastunya• 19 января 2016
Ответ дляКыся-брыся
не не сообщают. у Вас должен быть график заказа и получения.Например, я могу делать заказ только в понедельник, а получаю в четверг