Надежда наш компас• 19 января 2016
як розпочати давати молочко дитині від козочки?
дитині 5,5років-хочу розпочати давати молочко ,а як правильно не знаю!У доці іноді буває ацетон(якщо з"їмо зайву цукерку), є схильність до алергії, низький імунітет!Можливо є тут дієтологи, чи мамочки з досвідом!Порадьте, пліз!
Ряженка• 19 января 2016
Якщо є загроза, то навіщо давати. Моя тітка своїй онукі підшлункову зірвала дуууже молоком козиним. Воно ж дуже жирне...
Надежда наш компас
• 19 января 2016
Ответ для@risto_kratka
разбавлять наполовину водой
на постійній основі чи спочатку?
Надежда наш компас
• 19 января 2016
Ответ дляРяженка
я думаю, що вік дитини вже дозволяє вживати таке молоко, головне знати як вірно!
Патриоточка• 19 января 2016
мы пили с 3-х лет, потом перестали, т.к. оно очень-очень жирное. Ребенок пил с удовольствием
Ответ дляНадежда наш компас
на постійній основі чи спочатку?
лучше всегда разбавлять.
Начните с нескольких столовых ложек в кашу, а дальше сами увидите результат в горшке. Неразбавленное может давать запоры, т.к. Жирность высокая.
И ещё, чем старше коза, тем жирнее молоко и тем интенсивнее запах.
Надежда наш компас
• 19 января 2016
Ответ дляПатриоточка
розводили водичкою?Кип’ятили?Скільки вдень?
лучевая терапия• 19 января 2016
я считаю что козье не стоит давать детям с ацетономическим синдромом. у них и так жкт на пределе работает. пользы не будет. а вот вероятность навредить реальна и высока.
Патриоточка• 19 января 2016
нет, не разводили, хотя советуют разводить.... пили сырое. Подумайте, нужно ли оно вам? молоко очень жирное
MissAlina95• 19 января 2016
в таком возрасте можно давать без особых опасений,только естественно в разумных количествах
Патриоточка• 19 января 2016
пили раз в день, утром, еще теплое...сразу после того, как нам подоили
@risto_kratka• 19 января 2016
Ответ дляНадежда наш компас
на постійній основі чи спочатку?
лучше всегда.. но я разбавляю 1:4.. молока больше.. моему нельзя коровье молоко, а вот козье он любит.. и реакции на него нет.. жаль, что козочка сейчас беременна, из под которой он молочко пил.. ждем весны..
Надежда наш компас
• 19 января 2016
Ответ длялучевая терапия
Я відверто теж проти завжди була!Дитина до 2 років була на ГВ, але після запалення легень у 3роки, почались часті вірусін захворювання+ обструктивні бронхіти, у кишечнику часто нарушена мікрофлора.Лікували лікули лікарі, а ж поки на більшість ліків не почалась алергія.Звичайно радять молочко від козочки, для укріплення імунітету+ від алергії.У мене бабуся в селі козочку тримає для себе, думаю влітку малу на оздоровлення в село+хочу підключити це молочко
Дюймовочка• 20 января 2016
не давайте. я нагрузила своїй дитині підшлункову. Давала з двох років розводила 1до 3. Почались проблеми з травленням. Їздили до гастроентерологів 2 рока,лікували ферментопатію. Один лікар перевів на безлактозне і т-тт
Дюймовочка• 20 января 2016
До речі,моя бабуся давала без мого нагляду іноді дитині, і знову зривала жкт