Бабушка мороз• 21 января 2016
Позвонила воспитательница,рассудите
После болезни и НГ праздников решили выйти в садик.Сегодня взяли справку,завтра (на пятницу) хотим выйти.Отправила СМС воспитательнице,что завтра будем.
Звонок. Дословно: Вы хотите завтра выйти? на пятницу (изумленно смеется), не на понедельник,а на пятницу??? я конечно,не вправе вам отказать,но вы смотрите сами.На вас не будет продуктов.
На что я ответила,что утром я покормлю ребенка,а разве вы не сообщаете утром столовой о количестве детей? на моего ребенка не будет обеда и ужина?
ответила сообщат
Вопрос: выйти в пятницу это преступление?
ответила сообщат
всегдаДаДа• 21 января 2016
Ответ дляЯ-ваш шанс
якщо садочок державний, то плата за харчування нараховується авансом, а на наступний місяць перераховується відповідно до кількості протабельованих днів попередноьго місяця (тобто коли дитина була у садочку)
Ну тобто якщо ви ходили увесь листопад, квітанцію за грудень котру вам дали десь 7-10 грудня нарахують по повній (наперед), а якщо ви будет ходити не всі дні грудня, то буде перерахунок у січневій квітанції.
Перед тем як звинувачувати спочатку розберіться!
ЗІ
про харчування усіх дітей і онуків вихователей/нянь ви стовідсотково перебільшуєте для підсилення ефекту, навіщо так робити незрозуміло... Можливо десь якась дитина інколи і харчується (бо завжди когось забрали раніше, хто попросив відмити але не прийшов, чи прийде після сну), хтось з дітей не їсть певних страв чи не зїдаж повну порцію. Ну і розрахувати ідеально до краплини суп чи кашу то взагалі неможливо. Тому певна зайва кількість непорційних продуктів залишається. Це нормально.
ЗІ
Мені за 5 років не дали жодної квитанції)))
Озвучують суму, яку я віддаю в руки виховательці - і все. В перші роки мені цікаво було розібратися, але жодного разу не отримала конкретних відповідей на свої питання)))
Справа не в сотні гривень, а в тому, що в кожному садочку свої правила, коріння яких в більшості випадків - в кабінеті у завідуючої)))
І харчування це також стосується, так.
Я-ваш шанс• 21 января 2016
Ответ длявсегдаДаДа
І харчування це також стосується, так.
Усі правила для усіх садочків є принципово однакові (різниця може бути у дрібницях). Якщо ваш садочок державний, то місцевою владою встановляються плата за харчування (місцевою тому іноді частину можуть доплачувати із держ бюджету). Тож ви можете самі контролювати суму за харчування = кількість відвіданих днів х плата за один день. Вихователь у держ садочку немає права приймати гроші від бітьків - віне не касир і не матеріально відповідальна особа.
У приватних чи яких спец садочках звісно можуть бути інші правила, але то вже зовсім інша розмова.
всегдаДаДа• 21 января 2016
Ответ дляЯ-ваш шанс
Наш садочок державний, і про те, що правила однакові - я з Вами згодна. Але на ділі - маємо те, що маємо.
А коли немає вибору, в який садочок йти - то багато на що закриваєш очі, собі спокійніше. Я тому і писала, що все йде від завідуючого. Минулим літом нам довелось місяць ходити до іншого - там зовсім інші правила, і гроші приймає бухгалтер, і квитанцію видає.
Тому я не дивуюсь, коли пишуть про свавілля вихователів - сама часто з цим стикаюсь. Особливо скорочений день - це класика)))
Я-ваш шанс• 21 января 2016
Ответ длявсегдаДаДа
Якщо відкинути варіант, що вхователь перераховує і робить усе чесно. ТО тоді скоріш за все, гроші за дні котрі повинні бути перераховані забирає зава (можливо ділиться із вихователями, можливо ні). Ну тут вже справа бітьків - одна річ, коли скоречений день чи ще якись дрібниці, а зовсім інший коли у вас рпосто крадуть гроші. Один поход до бухаглтеріїї райно легко вирішує такі проблеми (до того ж я думаю деякі чесні вихователі за це скажуть дякую, бо йти всупереч злодюжці-заві вони не можуть)
Щас ухожу• 22 января 2016
Ответ дляАнгел-предохранитель
плохо работаете
Питание заказывают сегодня на завтра
это Вы плохо работаете! родители принесли справку и привели ЗДОРОВОГО ребенка. они не обязаны предупреждать за сутки, что идут в сад. а д/с не имеет права отказать, или не покормить.
Щас ухожу• 22 января 2016
Ответ длясоева-сысоева
Знаете,наш садик тоже стал такое практиковать.Киев.
Они в четверг отмечают уже на пятницк-видите ли им так удобней,и в пятницу после больничных не принимают.
я-бы жалобу накатала в двух экземплярах: зав. д/с, районо и предупредила бы, что и мин.образования такую же бумагу отошлю. на работу родителям тоже по пятницам не выходить?
Я-ваш шанс• 22 января 2016
Ответ дляЩас ухожу
а яка проблема попередити? що завтра збираємося вийти з лікарняного? Я розумію для більості мам вихователь це ворог №1, але ж якщо люди просять і це не складно, то може іноді можно по людські відноситися до того? їжу дійсно можуть замовляти за добу. Звісно запас круп/цукр/цоліїї є і тому без тарілки каши дитина не залишиться, але ось щосбь порціне (сосиски,яйця наприклад) - то по кількості дітей розраховується
Щас ухожу• 23 января 2016
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вам все 100% родителей звонят? давайте не будем смешить.
по-человечески и в садиках, и в школах просят. но, Вы сами понимаете: это - просьба, а не обязанность. и если какой-то родитель приведет своего ребенка в пятницу, сад не имеет права отказать и не имеет права не дать ребенку порцию. как показывает практика: один пришел - двоих по списку нет, вот и порции, о которых Вы пишите. часто садики дают списки с детьми, которые не ходят в сад.
Щас ухожу• 23 января 2016
Ответ дляЯ-ваш шанс
никогда не считала воспитателей моего ребенка врагом №1. очень их уважаю. но, у нас никогда в садике не говорят о том, что ребенка нельзя приводить после четверга. а куда ребенка деть, если родителям на работу? бюллетень не продлят до понедельника.