Невидимка• 02 февраля 2016
Укрпошта: відстеження показує, що посилку доставили, але посилки нема.
Які мають бути дії, якщо в інтернеті по відстеженню посилки вона вже доставлена на моє відділення, але на пошті кажуть, що посилки не було і нема. Куди писати заяви чи що робити?
Скользкая• 02 февраля 2016
Давно такая ситуация? Если только сегодня появилось что посылка на отделении, то она по факту может появиться завтра.
Невидимка
• 02 февраля 2016
Ответ дляСкользкая
Та ось кілька днів, але в нас пошта була вихідна неділя-понеділок, я тільки сьогодні пішла питати про посилку. Машина привозила посилки вже після того, як в інтернеті написано, що передана на моє відділення.
Мядуза аля моргонер• 02 февраля 2016
Укрпошта полюбяє ’тупити’ )). 2-3 робочих дня - і повинні видати.