Не обижаюсь• 04 февраля 2016
когда будет первая выплата на бирже?
отнесла документы 24.12.15
талончик на 30.12.16 - сделала карту для выплат
2 талончика на 28.01 -семинар и специалист
уже дали талончик на 26.02 а выплаты нет, когда она будет? спс
соева-сысоева• 04 февраля 2016
Зависит от статьи в трудовой. Если по собственному желанию, то долго еще не будет.
Не обижаюсь
• 04 февраля 2016
Ответ длясоева-сысоева
за згодою сторін
Я_готова_ко_второму• 04 февраля 2016
виплати призначаються на 7 день після реєстрації і нараховуються 1 10 та 20 числа щомісяця тобто якщо у вас зустріч з інспектором була 28 то 1 вам призначили виплату але вона прийде на карточку через 10 днів якщо наступна зустріч 26,02 то 0103 вам знову нарахують і 1003 ви знову ортримаєте кошти
СиренаФеоктистовна• 04 февраля 2016
Ответ дляСолнечный день
откуда вы это пишите? первым делом играет статья в трудовой. не вводите в заблуждение.
Я_готова_ко_второму• 04 февраля 2016
Згідно із абзацом 1 частини 4 статті 22 Закону України ’Про загальнообов´язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття’, загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років.
Тривалість виплати допомоги по безробіттю скорочується на строк 90 календарних днів у разі звільнення з останнього місця роботи чи служби за власним бажанням без поважних причин або за угодою сторін (ст.36 п.1 КзППУ) і не може перевищувати 270 чи 630 (для осіб передпенсійного віку) календарних днів.
Виплата допомоги по безробіттю особам звільненим за ст.36 п.1 розпочинається з 8-го дня після реєстрації в центрі зайнятості, і скорочується на 271 календарний день на строк 90 календарних днів.
Якщо особа звільнена з останнього місця роботи у зв´язку з припиненням дії цивільно-правового договору санкції, щодо скорочення допомоги по безробіттю на 90 календарних днів, не застосовуються.
Я_готова_ко_второму• 04 февраля 2016
Ответ дляСиренаФеоктистовна
і в чому я ввела в оману? треба просто зайти на сайт служби зайнятості і все дізнаєтесь і по статтям і по термінам і по сумам