bloom13• 08 февраля 2016

СРОЧНО! Девочки помогите!!!

Девочки, кто может, помогите расшарить информацию. Время идет и к сожалению не в пользу Максима. Времени очень мало. У ребенка рецидив лейкоза. Создали группу в ВК, но пока очень мало людей в группе. Сбор не идет, а это означает, что ребенок не сможет получить то лечение, которое ему нужно. Умоляю, помогите распространить информацию о Максиме.Максиму срочно нужна Ваша помощь!
Элис Бона• 08 февраля 2016
топ
Поночка 2015• 08 февраля 2016

вчера в 18:14

ВНИМАНИЕ!!! МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ!!!
Жмите мне нравится и рассказать друзьям

СУМА СБОРУ - 40 000 € (включатиме блоки хіміотерапії, доглядання і знаходження в стаціонарі клініки Угорщини)

Диагноз: «Острый лімфобластний лейкоз» (Рак крові).

Максим звичайний підліток з незвичайною історію. За доброю іскрою в очах и веселою посмішкою ховається потужна сила. Максим вже три роки назад подолав страшну хворобу – лейкоз (Рак крові). Рідні хлопця тільки наважилися повірити у чудо що він буде жити, та на плановому огляді 23 листопада 2015 року всі їх надії були зруйновані після аналізу крові, який викликав страшні підозри....
В той же день була проведена пункція кісткового мозоку. В аналізі виявлені бласти... У Максима стався РЕЦИДИВ...

Зараз Максим проходить лікування у Рівненській обласній лікарні. Хлопчик вже пройшов 2 блока високодозної хіміотерапії, які переніс дуже тяжко. А з 27 січня 2016 року розпочав на третій блок хіміотерапії, тривалістю 41 день. По закінченні знову буде консультація у Київі. У «Охматдит», куди раніше направляли дітей з такими проблемами і достатньо успішно їх лікували підлітка, поки що, на лікування не беріть, а у Рівно досвіду лікування хворих з рецидивами ОЛЛ немає. Гіркий досвід показує, що при проходженні блоків високодозної хіміотерапії реагування на побічні ефекти, повинно бути миттєве, оскільки наслідки такої жорсткої хімії можуть бути страшними. Тому, залишаться в Україні в звичайному відділенні, де немає реанімаційної бригади швидкого реагування та достатньої компетенції лікарів, на тривале лікування – можуть коштувати Максиму життя.

На даний час, є рахунок він клініки з Угорщини, де вже чекають Максима на лікування, котре коштуватиме 5 000 Євро в місяць. Курс лікування до 8 місяців. Лікування включатиме блоки хіміотерапії, доглядання і знаходження в стаціонарі.
Шанс на життя для Максима , розпочатий збір коштів по рахунку з Угорщини на суму 40 000 Євро. Але рідні Максима не мають таких грошей. Сім’я Максима – проста: батько водій, мати – прибиральниця, коштів на лікування і в Україні – бракує, не кажучи, про лікування закордоном.

Відеоролик про Максима на рівненському ТБ http://sfera-tv.com.ua/index.php?m=news&d=view&nid...
автор bloom13 • 08 февраля 2016
Ответ дляNikolett4
+100грн на счет, хоть капелька, но всё же...
Спасибо!
автор bloom13 • 08 февраля 2016
Ответ дляNikolett4
поделилась в фейсбуке!
Nikolett4• 08 февраля 2016
неужели темы про каллорийность кофе и всякую фигню важнее, чем жизнь ребенка?! Девочки, давайте активнее!!!
автор bloom13 • 08 февраля 2016
Девочки, помогите поднять тему в топ.Так гораздо больше девочек узнает о Максиме.
автор bloom13 • 08 февраля 2016
Ответ дляNikolett4

К сожалению (((
kika13• 08 февраля 2016
Топ и немножко на карточку! Здоровья!!!!!!
Nikolett4• 08 февраля 2016
надо поднимать в топ!
101276• 08 февраля 2016
Девочки, по несколько постов, пожалуйста!
Вместо слова топ - лучше смайлик!
101276• 08 февраля 2016
Ответ дляKatinka2008
топ

Вместо слова топ - лучше смайлик!
Nikolett4• 08 февраля 2016
Ответ дляbloom13

К сожалению (((
надеюсь, что услышат...
101276• 08 февраля 2016
Ответ дляЯно4ка..
топ! Здоровья ему!

Вместо слова топ - лучше смайлик!
101276• 08 февраля 2016
Ответ для25 апреля
топ

Вместо слова топ - лучше смайлик!
Nikolett4• 08 февраля 2016
автор bloom13 • 08 февраля 2016
Ответ для101276
Вместо слова топ - лучше смайлик!

Спасибо!
101276• 08 февраля 2016
Ответ дляЭлис Бона
топ

Вместо слова топ - лучше смайлик!
Nikolett4• 08 февраля 2016
Katinka2008• 08 февраля 2016
автор bloom13 • 08 февраля 2016
Ответ дляkika13

Спасибо огромное! Добро всегда возвращается!
101276• 08 февраля 2016
Ответ дляNikolett4
топ!

Вместо слова топ - лучше смайлик!
Katinka2008• 08 февраля 2016
Поночка 2015• 08 февраля 2016
Дівчатка, Максим досить дорослий хлопчик,який все розуміє.Хочеться по хвидше допомогти справитися з недугом.Хвороба РАК в Україні звучить як приговор.Допоможіть з розповсюдженням інформації.Тоді зможемо дати шанс на життя!!!
101276• 08 февраля 2016
Может именно у Вас есть возможность информациооной поддержки?

Телеканалы, радио, газеты, баннер, информер. Очень нужна информационная поддержка!
101276• 08 февраля 2016
Ответ дляОдноклассница
топ

Вместо слова топ - лучше смайлик!
101276• 08 февраля 2016
Ответ дляKatinka2008
Nikolett4• 08 февраля 2016
раскидала по другим темкам.. надеюсь услышат нас!
автор bloom13 • 08 февраля 2016
Группы допомоги:
ВК http://vk.com/maksMustLive ,
ФБ https://www.facebook.com/groups/maksMustLive/ ,
ОК https://ok.ru/video/41499429591

Максимальный репост!
автор bloom13 • 08 февраля 2016
Ответ дляNikolett4

Nikolett4• 08 февраля 2016
что же так мало читают важные темки?! Нужны еще и еще репосты и поднять тему!