Девочки, помогите пожалуйста. У ребенка рецидив. Государство не дает пока разрешение на ТКМ. Не дают "висновок", чтоб сделать ТКМ. Причина пока не ясна. Родители обычные рабочие. У них есть одна комната, которую они готовы продать, чтоб вылечить ребенка. Больше денег нет.
Посоветуйте, есть у кого контакты, к которым обращались, чтоб информацию распространить. Нужны СМИ ( телевидение, радио). В соц сетях: фэйсбук, ОК, ВК есть информация. Но очень мало в группах людей. Посоветуйте, как можно быстрее распространить. Очень Вас просим!
Может у кого есть друзья, которые участвуют в Благотворительности. Мы никогда этим не занимались. Как правильно делать - не знаем.
Просим молитвенной поддержки, у ребенка плохое самочувствие. Сейчас проходит 3 курс химии. Может кто сможет поставить свечку в церкви. Просим моральной поддержки для ребеночка.
Поночка 2015• 09 февраля 2016
Рак така хвороба, яку самотужки подолати майже не можливо, однак, і тільки разом, завдяки милосердю добрих людей ця дитина може отримати шанс на ЖИТТЯ.
Батьки Максима звертаються до всіх не байдужих за допомогою і підтримкою.
Поночка 2015• 09 февраля 2016
Зараз Максим проходить лікування у Рівненській обласній лікарні. Хлопчик вже пройшов 2 блока високодозної хіміотерапії, які переніс дуже тяжко. А з 27 січня 2016 року розпочав на третій блок хіміотерапії, тривалістю 41 день. По закінченні знову буде консультація у Київі. У «Охматдит», куди раніше направляли дітей з такими проблемами і достатньо успішно їх лікували підлітка, поки що, на лікування не беріть, а у Рівно досвіду лікування хворих з рецидивами ОЛЛ немає. Гіркий досвід показує, що при проходженні блоків високодозної хіміотерапії реагування на побічні ефекти, повинно бути миттєве, оскільки наслідки такої жорсткої хімії можуть бути страшними. Тому, залишаться в Україні в звичайному відділенні, де немає реанімаційної бригади швидкого реагування та достатньої компетенції лікарів, на тривале лікування – можуть коштувати Максиму життя.
Сьгодні 14 день блоку і мати Максима надіється що по закінченню 41 дня вони зможуть виїхати за кордон.Там в них є більше шансів
Natalia2305• 09 февраля 2016
Ответ дляbloom13
Вам надо было в 00.00 создавать темку. в это время все сообщения обнуляютя. и считается 6 новых, сейчас в топ пробиться тяжело.
Ответ дляNatalia2305
У Максима 14-15 день протокола, протокол длится 41 день. Если он и после этого протокола не поедет лечиться в нормальную клинику, шансы у него невелики. Время идет. Денег собрано критически мало,даже для того ,чтобы оплатить один-два месяца их нет.
Репосты делают чудеса. Максимальный репост.
Группы помощи:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1245966-0-4...
ВК ,
ФБ ,
ОК
Поддержите Максима!
Каждая капля Вашего участия - спасает ему жизнь!
Группы помощи:
ВК ,
ФБ ,
ОК
Поддержите Максима!