Вишнёвая Леди• 12 февраля 2016
кохаю дівчину з ніком Політейка.
мене звати Борис.Якось я шукав де купити носки оптом, і наткнувся на дівчину з цим ніком, з тих пір-не сплю ночами.Всі думки про неї!
вона дуже тонка натура, думаю творча.Але, я соромлюсь їй написатив приват. Про себе:47 років, живу в селі, але є інтернет.:) Чому безмірно радий.
Маю курочок, кіз.
Не вживаю, але люблю дивитись СТБ і всі онлайн програми.
В мене є шанси?
Маю курочок, кіз.
В мене є шанси?
Вишнёвая Леди
• 12 февраля 2016
Ответ дляРедиска Я
Бабский форум он и в Африке такой, особенно в селе.
я шукав носочки!
Ща как дам• 12 февраля 2016
Ответ дляЖдушечка
носки то качественные были?))
Мабудь протерлись, нема кому штопать
Вишнёвая Леди
• 12 февраля 2016
Ответ дляСКИБИДЫШь
Потераяли последнее время хватку тролли
не заздріть.
Вишнёвая Леди
• 12 февраля 2016
Ответ дляЛень гуглить
идите варить суп и готовить ужин. скоро ребенка из садика забирать.
нема діток, садочка теж поруч не має
Сусановна• 12 февраля 2016
Мене звати Панас. Я теж кохаю одну чудову дiвчину з порадницi - ташу.касю. Готовий одружитися повз всiХ ii дiтей.
Ща как дам• 12 февраля 2016
Пошла ленту смотреть - тема про Ташу.Касю была, про Политейку была. Может и про меня там есть
Редиска Я• 12 февраля 2016
Девочки, подскажите пожалуйста какие ещё есть форумы с общением, а то тут как-то не интересно последнее время.
Вишнёвая Леди
• 12 февраля 2016
Ответ дляЖдушечка
носки то качественные были?))
так. тепленькі,як я люблю.Вже щось часто мерзну я
Ща как дам• 12 февраля 2016
Ответ дляСусановна
Поменяйте имя на Моисей или Ной, а то она на Вас и взглянет
Лень гуглить• 12 февраля 2016
Ответ дляВишнёвая Леди
нема діток, садочка теж поруч не має
тогда работать!
Вишнёвая Леди
• 12 февраля 2016
Ответ дляЩа как дам
Курочки, кози - то Ви завидний наречений! Як раз для Политейки
якщо вона буде наполягати на переїзді в місто-я навіть не знаю...Не покину кізочок своїх