Вишнёвая Леди• 12 февраля 2016
кохаю дівчину з ніком Політейка.
мене звати Борис.Якось я шукав де купити носки оптом, і наткнувся на дівчину з цим ніком, з тих пір-не сплю ночами.Всі думки про неї!
вона дуже тонка натура, думаю творча.Але, я соромлюсь їй написатив приват. Про себе:47 років, живу в селі, але є інтернет.:) Чому безмірно радий.
Маю курочок, кіз.
Не вживаю, але люблю дивитись СТБ і всі онлайн програми.
В мене є шанси?
Маю курочок, кіз.
В мене є шанси?
Вишнёвая Леди
• 12 февраля 2016
Ответ дляАлина-Я
супер! а Боря случайно в танки не играется?
є такий грішок.Але після того як кізок подою і курочок закрию.Але можу переглянути свою поведінку.
Чупа-чупс• 12 февраля 2016
Автор ,так чего вы ей лично не напишите,зачем человека так за глаза обсуждать,открыто пишите .
Вишнёвая Леди
• 12 февраля 2016
Ответ дляЛунтик-паунтик
соромлюсь.Написав же.Де я її обсудив?навпаки, одне лише позитивне.
А ви носочки не продаєте?
Вишнёвая Леди
• 12 февраля 2016
Ответ дляАлина-Я
ну вот...обидел Ждушечку...уже вышла
может тоже козочек поить
о, мені така обідчива не треба.
Чупа-чупс• 12 февраля 2016
Ответ дляВишнёвая Леди
А ви носочки не продаєте?
а вы открыто напишите,я вам и носочки найду и пару -тройку теплых слов ....
Ща как дам• 12 февраля 2016
Ответ дляcoloritka
я вяжу сама из шерсти горских коз?)
Вы автору подходите)) Автор, а у Вас є шерсть, шоб носочки зв’язати можна було?
ПИПИКНУТАЯ• 12 февраля 2016
сама Політейка з лєвого акаунта себе розкручує тіпа ухажора матьорого має....
Наизнанку• 12 февраля 2016
Ответ дляВишнёвая Леди
я думав це плюс. Своє молочко!
конечно плюс, она ж любит козлятинку.
Малая еще та• 12 февраля 2016
Ответ дляСусановна
Мене звати Панас. Я теж кохаю одну чудову дiвчину з порадницi - ташу.касю. Готовий одружитися повз всiХ ii дiтей.
А фамилия случайно не Рал?
Панас Рал, ты?
Ластоноша• 12 февраля 2016
Ответ дляВишнёвая Леди
якщо вона буде наполягати на переїзді в місто-я навіть не знаю...Не покину кізочок своїх
Купіть їй цапика)))
Ластоноша• 12 февраля 2016
Ответ дляЖдушечка
цього року зимно - беріть браву дівку. Шоб в груди руки засунув - і тепло)
Якого Пєруга туда сунутись: краще на одну лягти, а другою накритися. Головне, хай пильнує аби носик не накрила, а то придушить ненароком
Ластоноша• 12 февраля 2016
Ответ дляВишнёвая Леди
скоро весна, буду босим по травичці ходити.Роса лікує.Мені ніхто більше 32 не дає
32 - то ріст, вага чи розмір ноги?
Ластоноша• 12 февраля 2016
Ответ дляВишнёвая Леди
а якщо в неї квартира?куди кізочок?їм травичка треба
Кізочок - до кози, травичку по дзвінку привезуть: там на стіні навпроти є нУмер телефону.
Ластоноша• 12 февраля 2016
Ответ дляЖдушечка
сільську коліжанку не злякати своїм хозяйством.
хозяйство хоть файне у вас?
О, це я розумію, по ділу!
І бажано Хфото а ’анфас’ і ’профіль’, і поруч з сантиметровою стрічкою. А то хто зна як Панас міряє. може від одиниці?
Ластоноша• 12 февраля 2016
Ответ дляКсерокопия ночи
що за Мама Фриды? я щось пропустила
Ех, то Ви багато втратили)))
Ластоноша• 12 февраля 2016
Ответ дляВишнёвая Леди
заздрити будете, привороти.
Дівчата, а ще носочки хтось може мені продасть тут?
Маю шкарпетки
Ластоноша• 12 февраля 2016
Ответ дляКумушка
може в бане?
она там периодически постоянно
недавно возмущалась что ее полит тему удалили по жалобам
на живца ловите- давайте политическую тему про геноцид- ей как по маслу, учует- прийдет
а еще про мобилизацию, что все умрут - она тоже учует
Найкраще написати ’Путін ****ло!’ - з’явиться, як джин!
Ластоноша• 12 февраля 2016
Ответ дляВишнёвая Леди
то пороблено.Я таке чув часто.Але воно знімається.Добре що є курочки, буду яйцями викатувать
Яйцями викатувать можно й не курячими. Головне - аби після шугарингу були.
Ластоноша• 12 февраля 2016
Ответ дляАлина-Я
она нашлась!
Таааак, хто тут писав про геноцид і мобілізацію
... як у води дивились
Ластоноша• 12 февраля 2016
Ответ дляЖдушечка
добре.
такі тобі нравльця?подарю на 23.
Настоящі луМбуМтени