15 февраля 2016

Горчилова Оля, 3 р., Гідроцефалія

-------------------------------------------
Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.
--------------------------------------------------
Доброго дня!

Дуже прошу допомогти нашій родні у лікуванні нашої донечки - Горчилової Олі.

Оля народилась недоношеною на 32 тижні вагітності з вагою 980 грам. Два місяці лікувалась в Хмельницькій міській лікарні у вихажуванні. Коли вага стала більше двох кілограм нас готовили до виписки, але в день перед випискою (07.05.2013) Олі поставили діагноз - гідроцефалія. Причиною захворювання став крововилив в головному мозку, який завчасно лікарі в вихажуванні не замітили. 08.05.2013 року нас виписали додому приписавши препарати, які мали б допомогти (виписка додається). Через два тижні ми приїхали на провірку. Після обстеження нас в той же день положили в відділення патології новонародженних оскільки гідроцефалія прогресувала. Пролежавши тиждень в патології, ми вирішили поїхати в інститут нейрохірургії на консультацію.
В кінці травня ми приїхали до Києва в інститут нейрохірургії імені Ромоданова на консультацію. В госпіталізації нам було відмовлено оскільки в Олі виявили менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В цей же день Олю забрали в реанімацію дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит. Згодом перевели в інфекційне відділення Охматдиту, де ми лікували менінгіт, вентрикуліт, менінгоенцифаліт. В кінці серпня 2013 року нас перевели в інститут нейрохірургії , де ми знаходимось і по цей день, не враховуючи 17 днів, які через вітрянку в відділенні ми провели в інфекційній лікарні.
За ці два роки з половиною роки в нейрохірургії Оля перенесла 16 операцій, не враховуючи тих маніпуляцій, які потребували наркозу і проводились поза операційною (МРТ, КТ, виймали шунти, ставили дренажі), ослабився зір, почались епілептичні приступи (судоми). В майже 3 роки Оля важить 8 кг, оскільки постійно рвота через перепади тиску в голівці, а також через те, що є дефект в шлунку, який теж прийдеться виправляти хірургічним шляхом в Охматдиті, коли випишуть з нейрохірургії.
13.11.2015 року Олю знову прооперували, оскільки після МРТ виявили, що кісти в шлуночках головного мозку збільшились. Олі зробили мікрохірургічну феністрацію кіст, та провели імплантацію резервуара «Омайя» фірми «Кодман».
За майже три роки лікування наша сім’я витратила уже всі заощадження. Батьки та родичі залізли в кредити. Грошей не вистачає на найнеобхідніше (памперси, суміш для годування), не говорячи уже про те, що кожен день потрібно купувати антибіотики та інші медичні препарати, які з кожним днем піднімаються в ціні. Також попереду ще як мінімум дві операції, на які потрібні кошти. Перша полягає в тому, що Олі ставитимуть лікворошунтуючу систему «Кодман Хакім з антисифонном», ціна якої приблизно 60 000 гривень. А другу потрібно робити в Охматдиті – лабороскопічна операція на шлунку. Після лікування нас чекає довготривала реабілітація, яка також не дешева і без якої Олі буде важко далі розвиватись. Просимо небайдужих людей допомогти нашій донечці вилікуватись і дати шанс на нормальне життя.

З повагою, Людмила Горчилова

Номер телефону мами: 0978476340 Людмила

Реквізити для надання допомоги:
Приват Банк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО 305299
ЄДРПОУ 14360570
Номер карточки: 4149497801103542
Отримувач: Горчилов Назарій Іванович – батько.

Стаття про нашу донечку на сайті ТСН: http://tsn.ua/dopomoga/2-richniy-gorchiloviy-olzi-...
показать весь текст
автор Люда Горчилова 17 мая 2017
Вчора нас хотіли положити в лікарню, але через відсутність тепла в лікарні нас відпустили додому. Приписавши цілу купу препаратів. Уколи робити до нас приходить двічі на день фельшерка.
ЕвгенияПавлюк 17 мая 2017
Ответ дляЛюда Горчилова
Доброї ночі. У нас не втішні новини. В Олі запалення легень. Уже четвертий день на антибіотиках. Через хворобу були змушені перервати курс реабілітації.
автор Люда Горчилова 19 мая 2017
Добрий день. Ми ще хворієм. Продовжуєм приймати антибіотики. Вчора їздили в лікарню. Лікар послухала, каже уже трішки краще, але антибіотики колоти ще 5 днів.
автор Люда Горчилова 26 мая 2017
Доброї ночі. Ми ще на антибіотиках. Ліва сторона легких уже чиста, а от в правій ще й досі є хрипи. Антибіотики колотимем до неділі. В понеділок на перевірку. Лікар казала, що було б добре нам покапатись, але вона боїться щось назначати, бо це районна лікарня і таких діток, як Оля у них ще не було, вона не знає, як Оля відреагує на капання.
автор Люда Горчилова 26 мая 2017
Щодо Олі, то їй в порівняні з першими днями уже краще. Немає таких приступів кашлю, як було. Олюська знову починає сміятись. Дуже болять уколи. Не дає торкнутись. Одразу випинається.
автор Люда Горчилова 31 мая 2017
Доброї ночі. Оля помалу поправляється після хвороби. Антибіотик уже не колим. Мали розпочинати курс кортексіну, але наш невролог наполягає на тому, щоб зачекати 3 тижні, бо для Олі буде важко перенести ще 10 уколів після уже отриманих. Коли дозволяє погода ми гуляєм на вулиці.
автор Люда Горчилова 31 мая 2017
Щодо поїздки на Київ, то все без змін. Лікуючий лікар не відповідає. Як не автовідповідач, то поза зоною досяжності. Мабуть прийдеться телефонувати лікарю, який був асистентом при операціях.
автор Люда Горчилова 13 июня 2017
Доброї ночі. Оля помалу. Кожен день гуляєм на вулиці. Нарешті змогла зв´язатись з лікарем. Він записав нас на мрт. Тож, якщо все буде добре, то ми 20.06.17 поїдем в Київ на контроль.
автор Люда Горчилова 23 июня 2017
Доброї ночі. Ми помалу. Зараз проходим курс реабілітації в реабілітаційному центрі ’Віра’.
автор Люда Горчилова 23 июня 2017
20.06 ми їздили в Київ на плановий контроль. Зробили МРТ. Порожнина в якій стоїть шунт зменшилась і лікар каже, що це добре. Значить шунт працює і виконує свою функцію добре.
автор Люда Горчилова 27 июня 2017
Добрий день. Оля потихеньку. У нас другий тиждень реабілітації. Кожен день масаж, лфк, заняття з логопедом та психологом. Також невролог розписала кортексін та неовітам.
автор Люда Горчилова 30 июня 2017
Добрий день. Сьогодні у нас останній день другого курсу реабсілітації. Оля поводить себе непогано. Любить масаж та фізкультуру.
автор Люда Горчилова 04 июля 2017
Добрий день. Оля почуває себе не погано. Лише коли в нас була буря Оля була досить не спокійна. Коли пройшли дощі заспокоїлась.
автор Люда Горчилова 04 июля 2017
В реабілітаційному центрі договорились, що в серпні знову ляжем на третій курс реабілітації. Наша масажистка каже, що нам масаж потрібно робити кожні 2-3 тижні.
автор Люда Горчилова 12 июля 2017
Доброї ночі. Ми з перемінним успіхом. У нас знову дощі, тож Оля поводить себе відповідно. Коли гарна погода сміється і не вередує. А коли має бути дощ, то стає нервова і в тонусі. Плануємо звозити дівчаток на море, але перед тим хочу проконсультуватись з нашим нейрохірургом та неврологом. Надіюсь вони дадуть добро.
автор Люда Горчилова 31 июля 2017
Добрий день. Ми помалу. Сьогодні розпочали третій курс реабілітації. Оля тримається молодцем.
автор Люда Горчилова 03 августа 2017
Добрий день. Оля почуває себе добре. Ми на реабілітації. Кожен день масаж, лфк і інші процедури. Мучить лише жара. Ще нам порадили записатись в басейн, тож будем пробувати.
Elfushka 03 августа 2017
Добрый вечер, Люда! Даст Бог, реабилитации принесут Олечке облегчения и прогресс. Держитесь и не падайте духом!
А на море вы с девочками попали?
автор Люда Горчилова 04 августа 2017
Ответ дляElfushka
Добрый вечер, Люда! Даст Бог, реабилитации принесут Олечке облегчения и прогресс. Держитесь и не падайте духом!
А на море вы с девочками попали?
Лікарі Олічкою задоволені. Кажуть, що є зміни на краще. Трішки зменшився тонус в ручках і ніжках. Уже хоче ’пасти коника’, хоча до того навіть не могла на животику поворушитись.
автор Люда Горчилова 04 августа 2017
На море плануємо поїхати десь після реабілітації. Це уже після 10 числа, якщо все буде добре і нічого не вирветься, адже Оля у нас непередбачувана. Невролог не проти, лише просить не виносити Олю на прямі сонячні промені. І ховатись в період з 12 до 16 години, аби їй не стало погано. Надіюсь таки поїдем.
автор Люда Горчилова 14 августа 2017
Добрий ранок. Ми в п´ятницю закінчили третій курс реабілітації. Записались на 4. В жовтні. Лікарі задоволенні Ольою. Кажуть дивлячись на те, скільки часу ми втратили, вона молодець. Мене це радує. Надіюсь ми з усіма трудностями справимось.
автор Люда Горчилова 14 августа 2017
Зараз ми на пів дороги до моря. Зваживши всі за і проти між Чорним і Азовським морями ми вибрали Азовське, хоч воно дальше, але кажуть, що це море мілкіше і тепліше. Для дітей якраз добре. Ми їдем в Генгорку. Дівчатка сплять, як сурки. Маєм прибути десь ближче до обіду.
Elfushka 14 августа 2017
Ответ дляЛюда Горчилова
Зараз ми на пів дороги до моря. Зваживши всі за і проти між Чорним і Азовським морями ми вибрали Азовське, хоч воно дальше, але кажуть, що це море мілкіше і тепліше. Для дітей якраз добре. Ми їдем в Генгорку. Дівчатка сплять, як сурки. Маєм прибути десь ближче до обіду.
Хорошего Вам отдыха!
автор Люда Горчилова 15 августа 2017
Ответ дляElfushka
Хорошего Вам отдыха!
Дякую
автор Люда Горчилова 25 августа 2017
Добрий день. Ми уже дома. Трішки відпочили. Море було тепле, але з великими хвилями, тож Олюся плавала трішки, а от Валю мусіли за вуха з води витягати, так їй подобалось. Оля вела себе добре. Без сюрпризів. Важка лише була дорога. Їхали більше 12 годин, бо робили перерви для харчування.
автор Люда Горчилова 17 сентября 2017
Добрий день. Ми помалу. Завтра розпочинаємо новий курс реабілітації.
автор Люда Горчилова 22 сентября 2017
Добрий день. Перший тиждень курсу реабілітації позаду. Невролог і масажист Олічкою задоволені. Не подобається лише аналіз крові. Чомусь високі лейкоцити аж 14. Хоча ні соплів ні температури в неї немає і почуває вона себе не погано.
автор Люда Горчилова 03 октября 2017
Добрий день. Вчора ми закінчили курс реабілітації. В Олі ще й досі погані аналіз крові і мочі. Приписали антибіотик на 5 днів, бо почала температурити. Причини поганих аналізів і температури не виявили. Зробили узд легких. Легки чисті. Зробили ренген грудної клітки і черевної порожнини усе в нормі. Соплів і кашлю немає, а температура є. Лікарі думають що проблема в шунтуючій системі. Призначили антибіотик, а там побачим.
автор Люда Горчилова 27 октября 2017
Добрий вечір. Давно не заходила, але справи все так само. Уже місяць тримається температура 37.3. Пройшли обстеження, пропили антибіотик, а причину лікарі не виявили, та й змін на краще немає. Дзвонила до нейрохірурга проконсультуватись, він говорить, що це центральна температура, тобто мозкова. Можливо це реакція на реабілітацію. Сказав, якщо Олі з цією температурою комфортно, тобто ні судом ні інших проблем немає, то нічого страшного немає.
автор Люда Горчилова 27 октября 2017
Для контролю я сьогодні звозила Олю в районну лікарню. Здали кров з вени, з пальчика, мочу, нас оглянула наш педіатр теж не бачить причини температури, але сказала дочекатись результатів аналізів може тоді щось буде ясно. Тож чекаєм понеділка і результатів.