Все возможно• 18 февраля 2016
Коректировка фигури
Ріст 169 см
Вага 58 кг
Вище талії худа, ношу одяг розмір хс, с
Моя проблема: широкі бедра і ногі вище колін (незнаю як правильно назвати) повненькі. Тому штани і спідниці мушу купляти розмір м
Плаття завжди зверху вшиваю і приталюю
Хто знає, як можна схуднути в бедрах і щоб ноги схудли?
Реально, живота немає, ребра просвічуються, а от бедра і ноги це моя проблема :(
Вага 58 кг
Вище талії худа, ношу одяг розмір хс, с
Плаття завжди зверху вшиваю і приталюю
Все возможно
• 18 февраля 2016
Ответ дляПетриківна
очень эффективны обертывания
А де про це можна почитати більш детальніше (який рецепт), - ніколи не робила такого ще
Ширли-Мырли• 18 февраля 2016
Ответ дляTifa1989
Ну никак) просто надо полносю худеть и когда-то берда уйдут) А обертывания эти до сраки)
Так, насколько я поняла ’до сраки’ и надо!
Автор, делайте обертывания, горчичные ванны (если нет противопоказаний и только проблесной зоной, пользуйтесь кремами для улучшения-похудения и самомассаж. Я так делаю при том же весе ушло уже 3 см попы и по 2 в объеме каждого бедра. О, еще зарядка!
Все возможно
• 18 февраля 2016
Ответ дляШирли-Мырли
И ник у вас правильный, вперед!
Дякую за підказочки)
Буду пробувати ще таким методом.