Ссылка на старую тему: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-439726
Эта тема предназначена для тех, кто желает подарить что либо жителям Советчицы и для тех, кто хочет принять в дар что угодно :)
Важно!
1. БРОНЬ В ТЕМЕ, ЧТОБЫ БЫЛО ВИДНО, СВОБОДЕН ЛИ ПОДАРОК!!!
2. Лекарственные препараты покупать, продавать, менять, отдавать - запрещено.
3. Комментарии только по теме.
4. Поиск товара происходит в разделе Ищу.
Важно!
3. Комментарии только по теме.
natali.dol• 01 декабря 2017
Ответ дляZelenkaIN
*ростомер
добрый вечер. если не заберут ростоиетр, можно нам?
Наталія2000• 02 декабря 2017
Ответ длялюдааня
А по замерам какая ширина в бедрах?
Пот 41 см. Боб 51 см
Дуже теплі)
ЕвгенияПавлюк• 04 декабря 2017
Ответ дляНаталія2000
Віддам жіночі джинси чорного кольору на 42 розмір.
можна мені ці речі речі докласти?
Доброго дня! Хочемо з донечкою зробити на свята маленький подаруночок. Але тому, хто справді в цьому має необхідність. Подаруємо нові іграшки, для творчості, солодощі. Напишіть в Приватні повідомлення коротко про вашу титинку/діток (вік, інтереси, смаки в солодощах), можливо одяг потрібно (є і новий, і б/у в хорошому стані). Виберу з перших 10, трьох. Дякую, вибачте зарані, що всім не можу допомогти, я не мільйонер, а звичайна мама в декреті.
Ответ дляОленаЯ
Вот это и есть настоящее обучение добру для дочери! Исполнения желаний Вам, крепкого здоровья - дочери!
Ответ дляОленаЯ
Дякую всім, хто написав, я не змогла вибрати трьох, а 5. На протязі тижня-двох буду відправляти посилочки. Постараюсь швидше.
Сюрпризы — это всегда увлекательная затея и для одариваемого и для дарителя:) Вы большая молодец, что придумали поздравить деток :))
Ответ дляValerij20
Дякую, мої підлітковому роки припали на 90 роки, ми з сестрою були раді всьому, що батькам вдавалося дістати, зараз теж одні діти забалувані, а в інших немає нічого, потрібно намагатися порадувати якомога більше дітей, і до всього хочу привчити доньку (3,5), що потрібно не лише для неї все, а що приємно і для інших робити подарунки. Бо в неї ще в силу віку присутня жадібність, хоча вже менша, егоїзм, відсутність емпатії, хоча добра дівчинка і трішки починає співчувати, жаліти.