Смайлик• 25 февраля 2016
Питання з української мови
Новий менеджер провів оцінку нашої роботи.
як можна замінити слово провів, якось не гарно воно в реченні звучить чи якось змінити речення. Дякую
ШапкаУшанка• 25 февраля 2016
Ответ дляЗубная фея
Новий менеджер здійснив перевірку нашої роботи.
+++
Ya.vrednaya• 25 февраля 2016
Авторо, лучше поменяйте структуру предложения. Такое чувство, что через программу переводчик осуществлялся перевод.
Дайте в контексте это предложение. Тогда будет проще помочь.
Смайлик
• 25 февраля 2016
Ответ дляYa.vrednaya
це просто переклад одного окремого речення з англійської. Дуже дякую всім за відповіді
Ya.vrednaya• 25 февраля 2016
Ответ дляСмайлик
А я думала, что вы отчет какой-то пишите о проверке.
Если перевод, то структура терпит.