Кондуктор трамвая• 01 марта 2016

Кому вдалось змінити сферу діяльності після курсів?

Я працюю в банку. В Приватбанку. Працюю вже 10 рокіа. Вже нема ні сил, ні бажання. Кілька разів поривалась змінити сферу діяльності (працювпла під час відпусток): пробувала себе в логістиці - нервотрьопка страшення, торгувала - не моє, страховий бізнес - я жодної копійки не заробила. От думаю курси масажу закінчити. Людей люблю, працювати з тілом, доглядати за тілом вмію.
Але страшенно боюсь що не вийде. Але хочу!
Може комусь теж вдалось чи не вдалось змінити сферу діяльності, поділіться, будь-ласка, історіями.
Мечты сбываются• 01 марта 2016
я уже задавала тут подобній вопрос-насчет массажа. все отписались, что без мед.образования-никак. Детский массаж уточняла.

Аноним_Русалка• 01 марта 2016
Пробуйте, кто ищет , тот найдет. Ищите себя
Пончик Солнечный• 01 марта 2016
делюсь)))) на вашу тему. Моя массажистка, имеющая 2 высших образования (юрист и инженер), окончила курсы массажа для себя. Делала массаж своей семье, друзьям. Потом и по их рекомендации друзьям этих друзей.... и пошла цепочка. Сейчас у нее огромная клиентура и запись наперед))))
автор Кондуктор трамвая • 01 марта 2016
Ответ дляМечты сбываются

Я недавно говорила з одним мужчиною, він масажист в дит.центрі. Мав ВО, працював економістом. Потім закінчив курси і має практику масажну в дит.центрі. Центр державний, взяли його і без мед.освіти.
автор Кондуктор трамвая • 01 марта 2016
Ответ дляАноним_Русалка

Дякую)
автор Кондуктор трамвая • 01 марта 2016
Ответ дляПончик Солнечный

От і я так хочу)