Меня не звали• 02 марта 2016
Помогите победить молочницу!!! Очень прошу
Девочки, подскажите проверенные рецепты лечения! А то врачи разное назначают, действенное подскажите , пожалуйста
Кудряшка Сью• 02 марта 2016
А мне помогло такое назначение (ттт):
Флюконазол 150 мг - в 1, 4, и 7 день, свечи пимафуцин, крем пимафукорт, йогурт в табл. Не знаю как там по анализам, но симптомы неприятные прошли.
Ответ дляКоварная Зая
найкраще звернутись до лікара..з такими проблемами не варто жартувати.В мене три роки таке було,думала просто молочниця і так само лікувалась флуконазол і свічки думала допомагає а насправді тільки притуплювала захворювання.Пішла до гінеколога і вже майже 1,5 місяця лікуюсь
А что лечите, что прикрывалось под молочницей?
Допомога Плюс• 03 марта 2016
Автор, добрый день. Вы сдавали анализы, доктор расписал лечение, почему тогда не придерживаетесь? Молочница у всех уходит по-разному, организм ведь индивидуален.
Коварная Зая• 03 марта 2016
Ответ дляpupsik_y
це був уже як сказали хронічний грибок і ще мочовий міхур простеджений..який теж давав свої признаки хвороби.Тепер виписали лікування.Тиждень капалась на вену і кололась а зараз ліки приймаю і стало набагато краще.Каже лікар що вилікуватись можна назавжди і реально.Головне до хорошого лікаря попасти.А то є купа всяких але толку з них ніякого..