Сорока белобока• 18 марта 2016
Погода и дети
Девушки скажите, что Вы сегодня одевали и обували своим деткам в такую погоду? По - зимнему или по - весеннему?
Бибер-анонимер• 18 марта 2016
в нас зима закінчилася в кінці січня, з того часу носили демі, а останні тижні взагалі без утеплення, було буквально пару днів, коли одягала з утепленням.
Бибер-анонимер• 18 марта 2016
Ответ дляАгатаХристя
Сапоги еврозима Рикоста замшевые
В нас теж є замшеві рікоста, то я їх тільки на морози взуваю, повноцінна зима.
Настя Снежок Воля• 18 марта 2016
Сапоги еврозима на хб колготы, зимний комбез. У нас +5 и сильный ветер.