Скромняшка• 21 марта 2016
Косметика Clarins
Ваші відгуки? Що варто спробувати? Вік - 32, комбінована шкіра
РозаЛюксен• 21 марта 2016
у меня бальзам под глаза, тональный крем- довольна. Единственное- очень дорого.
Анти-аноним• 21 марта 2016
А есть еще у них для комбинированной кожи гель-флюид, когда-то был у меня, была довольна.
Подскажите плиз• 21 марта 2016
мені нк подобається. Мала імтвалкц із абразивними частинами- результату о. Тєні нестійкі, компактна матуюча пудра дуже замітна на обличчі.
От помади непогані. Але задорогі.
Я для своєї комбі шкіри вілкрила Клінік.
От помади непогані. Але задорогі.
Скромняшка
• 21 марта 2016
Ответ дляПодскажите плиз
От помади непогані. Але задорогі.
Я якраз з Clinic перейшла на Clarins