Скромняшка• 21 марта 2016

Косметика Clarins

Ваші відгуки? Що варто спробувати? Вік - 32, комбінована шкіра
РозаЛюксен• 21 марта 2016
у меня бальзам под глаза, тональный крем- довольна. Единственное- очень дорого.

Анти-аноним• 21 марта 2016
Румяна очень люблю такие: http://irecommend.ru/content/makiyazh-vyglyadit-sv...
Поддакиваю иногДА• 21 марта 2016
у меня умывалка вроде как была с хлопком -хорошая
Анти-аноним• 21 марта 2016
А есть еще у них для комбинированной кожи гель-флюид, когда-то был у меня, была довольна.
Подскажите плиз• 21 марта 2016
мені нк подобається. Мала імтвалкц із абразивними частинами- результату о. Тєні нестійкі, компактна матуюча пудра дуже замітна на обличчі.
От помади непогані. Але задорогі.
Я для своєї комбі шкіри вілкрила Клінік.
автор Скромняшка • 21 марта 2016
Ответ дляПодскажите плиз
От помади непогані. Але задорогі.
Я якраз з Clinic перейшла на Clarins
19801975• 21 марта 2016
Я користуюся помадами ,дуже класні,рекомендую.І маю тонік ромашковий ,мені подобається.
Петросянша• 22 марта 2016
Попробуйте лучше Ланком, беру здесь - https://myoriginal.com.ua/manufacturer/lancome/ - постоянные скидки