Маю натхнення• вчера в 16:35
Девочки 40+. А у вас в детстве была собственная комната?
Если не было, то вы мечтали о ней?
Или просто себе жили и не приходило в голову хотеть отдельную комнату?
Дело было давно• вчера в 18:40
Ответ дляБорисфенка
Було таке. Але вам хоч кілка на лобі теши.
Виїхати могли ті, кому дозволяв голова сільради. 1 з 10 чи 1 з сотні.
А решта жити без паспортів до 1974 року. І без пенсій. І без зарплати.
це вам хоч колок на голові теши. я вам кажу реалії із життя, що вся молодь із села виїхала в 65-70 роки, а ви мені своє.
Борисфенка• вчера в 18:41
Ответ дляДело было давно
В 70-і - так. А в 50-і і 60-ті - одиниці.
Дело было давно• вчера в 18:42
Ответ дляБорисфенка
ну так мені вище доказують, що до 74 року такі правила були.
П´яна вишня• вчера в 18:42
Ответ дляБорисфенка
Її бабусі по блату зробили паспорт, а воно лопоче, що можна було їздити де хочеш, просто жесть.
Обижулька• вчера в 18:42
Ответ длякак тебе такое илон маск
А хтось в 17 років був балериною - теж думаю справа лиш в характері. Видно не дуже з характером було у вашої бабусі.
До чого тут балерина, ви казали, що ваша мама не могла виїхати, не могла заробити і т.д. Хтось шукає шляхи, а хтось ниє постійно.
как тебе такое илон маск• вчера в 18:43
Ответ дляДело было давно
Якщо вся молодь виїхала - то чому села існують до цих пір?
Маю натхнення
• вчера в 18:44
Ответ дляДело было давно
что вам доказывать, если это официальный факт
жесть какие люди непробиваемые
Борисфенка• вчера в 18:45
Ответ дляДело было давно
Бо дійсно такі і були. Хтось виїхав, хтось ні. Молодь отримала паспорти років на 10 раніше, чим їх батьки.
ВыФсеВрете• вчера в 18:50
Ответ дляВарена цибуля
Глупости. Сестра мужа осталась без квартиры, потому что бабушка умерла, не успев ее прописать. И все, тютю квартирка. Образованные люди знают разницу между собственностью и пустили пожить, пока благонадежный.
Так кто виноват что бабушка с сестрой мужа были глупцами? Значит им не нужно было то жилье.
У нас в подъезде жили семьи военных.Родители в Украине,а дети по всему Союзу.Специально прописывали детей и внуков,чтобы жилье не пропало.И не пропало.Даже после развала Союза.
Пускай образованные люди живут на съеме,и копят на собственное жилье.А дураки прекрасно жили в том,что им оставили их родители,дедушки и бабушки.
как тебе такое илон маск• вчера в 18:46
Ответ дляОбижулька
Так не могла. Бо була донькою неблагонадійного який сидів в таборі. Бо мала освіту 3 класи. Бо далі потрібно було ходити в школу лісом, а в лісі весь час було небезпечно. То бандерівці когось стріляли, то бандерівців.
Борисфенка• вчера в 18:46
Ответ дляП´яна вишня
Блат вона списує на видатні здібності бабусі пробиватися у житті.
Тоді у партійних босів була мода брати няньками в родини дівчаток з села. Паспорту нема, прав нема, за їжу буде няньчити дітей.
Маю натхнення
• вчера в 18:48
Ответ дляВыФсеВрете
господи, что же такие ’’умники’’ сидели в сэсэсэре и не свалили на запад)
ВыФсеВрете• вчера в 18:49
Ответ дляМаю натхнення
А зачем туда валить было, не поняла? Мне и дома неплохо. И тогда и сейчас.
Маю натхнення
• вчера в 18:50
Ответ дляБорисфенка
вот так и переписывают историю.
казалось бы только вчера это было, еще живо то поколение.
а нет
фантазируют про свободу при совке
а нет
фантазируют про свободу при совке
Маю натхнення
• вчера в 18:51
Ответ дляВыФсеВрете
читала недавно про тетку, которая хвалится как ей хорошо в раше. и муж золотые руки туалет теплый построил, теперь как в раю.
вы не родственники?
Борисфенка• вчера в 18:51
Ответ дляМаю натхнення
жесть какие люди непробиваемые
Ви їм нічого не доведете. В голові у молоді не вкладається, що 70% населення жили до 1974 року без паспортів. Що означає ураження в правах - без права на пересування, зарплатню, пенсію.
Кріпацтво 20-го сторіччя.
При цьому вони ж щиро дивуються ’Пачему ви не любите совок’.
Кріпацтво 20-го сторіччя.
ВыФсеВрете• вчера в 18:51
Ответ дляМаю натхнення
вы не родственники?
Вчера грибов таких вкусных нажарила. А вы вчера тоже жарили, или варили?
Маю натхнення
• вчера в 18:52
Ответ дляВыФсеВрете
То есть так и живут в бабулиной хрущебе
Ни на что не заработали больше
ВыФсеВрете• вчера в 18:56
Ответ дляМаю натхнення
То есть так и живут в бабулиной хрущебе
Ни на что не заработали больше
Кто то живёт, кто то продал и купил лучше, кто то внукам оставил,кто то сдает умным типа вас . Стоит оно жилье это, никуда не делось , целые районы.😉
Борисфенка• вчера в 18:53
Ответ дляМаю натхнення
вот так и переписывают историю.
а нет
фантазируют про свободу при совке
а нет
фантазируют про свободу при совке
Так, історію пишуть переможці. П´ята колона щиро дивується, чим же українці незадоволені були.
Обижулька• вчера в 18:57
Ответ дляБорисфенка
Просто вона не боялась нічого. Вона не працювала ні в якій родині ніякого партійного боса, а в дитячому садку вихователькою. Ви різницю бачите? Чи додумувати полюбляєте? І одразу, як закінчила курси, пішла на іншу роботу, познайомилась з дідусем підполковником та вийшла заміж. І жила, як сир в маслі після цього. Я не кажу, що втекти могли масово, але таке траплялось. І тільки завдяки характеру вона вибилась, а не залишилась пахати в селі.
Варена цибуля• вчера в 19:00
Ответ дляВыФсеВрете
Человек внезапно смертен. Советская медленная бюрократия подосрала.
И не надо путать ум и ушлость.
Факт останется фактом: советы жилье не давали. Только пускали пожить. В собственность это жилье людям отдала Украина. От совка вы бы этого никогда не дождались.
И не надо путать ум и ушлость.
Борисфенка• вчера в 19:01
Ответ дляОбижулька
Знаю дядька, який стрибнув з корабля і сто кілометрів проплив в океані, щоб з СССру втікти. Оце характер! Тут ваша бабуся із втечею з села виглядає на його фоні простіше.
Але дійсно схожі випадки - втікали і з села, і з тюрем, і з Колими, і з совка взагалі.
ВыФсеВрете• вчера в 19:03
Ответ дляВарена цибуля
И не надо путать ум и ушлость.
Почему сейчас никто не пускает пожить? Что мешает?
Ещё раз спрашиваю,какая вам разница в личной собственности эта ваша квартира или в пользовании на всю вашу жизнь?
Варена цибуля• вчера в 19:05
Ответ дляОбижулька
Моя бабуся 1929 року, просто втекла з села до міста в 17 років, зняла кімнату та вивчалась на машиністку (друкувати на машинці), працюючи в той же час вихователькою в садочку, потім влаштувалась секретаркою у військову частину та вийшла заміж за офіцера. Кожний сам будує своє життя, але потрібно мати характер.
Или удачно прилечь.
Варена цибуля• вчера в 19:07
Ответ дляМаю натхнення
Как это ’не было’. Общеизвестный факт.
Привыкли совок идеализировать
Они и про оплату трудоднями, наверное, не слыхали. Секта свидетелей дедушки-генерала КГБ.
Борисфенка• вчера в 19:08
Ответ дляВарена цибуля
Я їх називаю ’п´ята колона’. Але ваша назва яскравіша, запам´ятаю, дуже влучно.
Варена цибуля• вчера в 19:12
Ответ дляБорисфенка
Кріпацтво 20-го сторіччя.
И даже диссонанса в голове не возникает, почему одним нужно быть пробивными и ушлыми, чтоб паспорт получить, а другие просто родились в городе, и вотэтовсе само собой. Не успевают одна мысль с другой встретиться.
Дело было давно• вчера в 19:13
Ответ длякак тебе такое илон маск
подивіться статистику, скількох сіл вже немає.