Застряла• 29 марта 2016

Скільки ви витрачаєте грошей на їжу? Пора статистику глянути, а то одні балачки.

Перевіримо, скільки у нас тут насправді голодуючих, а скільки харчуються солов´їними язичками. )))

Виключно на їжу, без господарчих товарів.
В розрахунку на одну людину на один день. Якщо вас в сім´ї більше одного, поділіть місячний бюджет на кількість осіб у сім´ї. І потім місячний бюджет поділіть на 30. Вийде приблизно на день.
Вперед. )))
Результат:
вже голосів: 211
36 (17.06%) 20-30 грн/день на одну людину
28 (13.27%) 30-40 грн/день на одну людину
27 (12.8%) 40-50 грн/день на одну людину
24 (11.37%) 60-80 грн/день на одну людину
21 (9.95%) 80-100 грн/день на одну людину
20 (9.48%) 50-60 грн/день на одну людину
14 (6.64%) 150-200 грн/день на одну людину
13 (6.16%) До 20 грн/день на одну людину
13 (6.16%) 100-150 грн/день на одну людину
7 (3.32%) Більше 500 грн/день на одну людину
6 (2.84%) 200-300 грн/день на одну людину
2 (0.95%) 300-500 грн/день на одну людину
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляДлинноНожка

всё, я пас! я наверное плохая хозяйка и томк подобное .но понятия не имею сколько у нас уходит. есть деньги -кушаем икру, нет денег- картошка с буряком

Я не планувала нікого вчити вести господарство.
Якщо Вас це влаштовує, то без проблем.
ДлинноНожка• 29 марта 2016
Ответ дляЗастряла

Саме час порахувати.
Хоча б приблизно.
Я колись (давно, років 10 тому) теж нічого не рахувала, купувала продукти просто по мірі потреби. І думала, а куди ж гроші діваються постійно??? А потім порахувала. І ой... як виявилося, витрачала я на їжу рази в три більше, ніж думала, що витрачаю.

что это изменило в Вашей жизни?
Мейк-ап форева• 29 марта 2016
Ответ дляЗастряла

Саме час порахувати.
Хоча б приблизно.
Если вы сами зарабатываете ,то неужели не ведете учет? Меня всегда раздражают разговоры-незнаю сколько трачу! Ну как это,значит содержанки на шее,так ведь?? Я неплого зарабатываю как для женщины ,15 тыс и то веду учет лично для себя всех издержек и не трынькаю деньгами ,даже привычки такой нет.
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА

То, что эту неделю я ходила в магазин, а предыдущую ели только вне дома и по утрам овсянку. Это не информативно абсолютно.

Інформативно, якщо розуміти, що це витрати в середньому. Можна, наприклад, пів-бюджету за їжу витратити за один тільки день на початку місяця, закупивши все необхідне, зробити запаси круп, м´яса і т.д. А протягом місяця далі купувати лише те, що швидко псується і не можна довго зберігати. Але в середньому все рівно вийде якась сума, просто ті витрати перші, що за один день на початку місяця, будуть розподілені на весь місяць.
Инфотуфелька• 29 марта 2016
Автор точно не бюджет перевіряє а задатки мат здібностей множити-ділити...
187,5 грн.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 29 марта 2016
Ответ дляЛьва
у вас туго с математикой в частности и логикой в общем.
Если вы в СРЕДНЕМ каждые 3 дня ходите в магазин, то в СРЕДНЕМ каждый день вы тратите по 67грн. Или вы во время этого похода в магазин не берете овсянку? Или сыр сам появляется? Нет,вы покупаете его в один их своих походов. а КОГДА сьедаете- не суть
И плюс- если вы примерно 60-80грн тратите Вопрос не в том, на какую сумму вы едите. А сколько тратите в среднем в месяц

Да, дорогая хамка, у меня туго с математикой и логикой, потому что в среднем я трачу на еду 3000, а в реале все 8000. Вот такая занимательная математика. ЕДА берется не только из магазина, в котором я в СРЕДНЕМ трачу деньги.
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляДлинноНожка

ииииии, ну оказалось что я трачу больше чем думала- что дальше? перестать что -то покупать? и что? я считаю так- этот самообман- записывать что купил и самобичеванием заниматься из-за этого- дурь! купила- значит так нужно было и точка!

Ваше право так думати і так жити.
ДлинноНожка• 29 марта 2016
Ответ дляЗастряла

Ваше право так думати і так жити.

расскажите как у вас?!
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 29 марта 2016
Ответ дляЗастряла

Мы когда-то вели домашнюю бухгалтерию. Выяснили, что пьем кофе вне дома на 2000 грн в месяц. Купили кофемашину. Теперь пьем его и дома, и вне дома точно так же. Экономия не получилась.
Мейк-ап форева• 29 марта 2016
Ответ дляЗастряла

Якщо Вас це влаштовує, то без проблем.

В нашей стране нереально в принципе планировать бюджет семьи,так как сегодня масло по 20 грн за 200 грн, а завтра уже по 25 .И так все.Поэтому всякие там планирования и как показывают по ТВ всякие программы домашнего бухучета не для нашей страны и ситуации.
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляДлинноНожка

что это изменило в Вашей жизни?

Почала планувати бюджет на їжу. Спочатку просто купувала як раніше, тільки записувала витрати. Потім поступово почала виділяти визначену суму, і намагалася не виходити за її рамки. Шукала або де купити дешевше, або перестала купувати різні дурниці, які не сильно-то й хотілося, але гроші тягнуло. Як виявилося, майже третина витрат - це так звана ’швидка їжа’, тобто купив щось типу батончика чи піццу і з´їв тут же.
В результаті витрат на їжу стало суттєво менше, а харчуватися я стала більш якісно, більш здоровою їжею.
Не кажу, що всі так повинні робити, просто відповідаю на Ваше запитання. )))
papaKOT• 29 марта 2016
Много денег уходит на еду, тут уж как не крути
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляМейк-ап форева

Я зараз веду детальний облік взагалі усіх витрат, єдине, не ділю окремо на різні продукти харчування (тобто, на їжу в мене все в одній купі). Дуже допомагає. Але це треба відповідні навички, і не всі люблять так робити.
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляИнфотуфелька
187,5 грн.

Чесно, не з такою метою тему створювала.
ДлинноНожка• 29 марта 2016
Ответ дляЗастряла

доступно, спасибо!
только беда в том что у нас и так нет этих батончиков и пицц
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляДлинноНожка

расскажите как у вас?!

У мене чіткий бюджет на їжу. Причому я взагалі маньячка, я ретельно вирахувала, скільки на яких продуктів треба на місяць, проставила ціни, добавила про запас 10%, і маю чітку суму. Яку доводиться тут же збільшувати, якщо ціни ростуть, бо інакше доведеться їсти менше.
І собі рахую, кожного дня по суті додаю ще таку-то суму на день, воно собі накопичується, по мірі витрат навпаки, віднімаю. Ну, це далеко не всім сподобається, повторю. Мені просто з цифрами легко, так що спокійно і з від´ємними сумами можу (наприклад, запаси наперед закупили, можу умовно ’залізти на кілька днів наперед’, а потім воно перекриється, бо не купуватиму нічого наступні дні). Така собі іграшка. )))
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА

Буває.
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляМейк-ап форева

У мене виходить планувати. Вже років десять як, нормально виходить. Просто відслідковую ціни, і змінюю бюджет, я там вище описала.
Подмигашка• 29 марта 2016
Те 3 человека, которые ответили более 500 в день на человека, что вы едите? )) и сколько вы весите? ))
Хвець-тець• 29 марта 2016
у мужа обед на работе=40-50 грн. сын в школьн столов тратит 30-40 грн. это считается тоже? 100 грн в день средний бюджет. у меня меньше-нет каждодневных обедов в заведениях. но на выходн обязательно ходим в ресторан: миним и скромно - 600 гривен-это считать? это же все на еду?)))))))))))
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляДлинноНожка

доступно, спасибо!

Так зрозуміло, що є і об´єктивні планки, нижче яких вже не знизити бюджет. Чи просто щоб організм отримував все потрібно, чи там у когось є своє улюблене щось (вище он про каву писали), і просто не захочеться на цьому економити.
Мова ж не про те, щоб будь-що мінімізувати витрати на їжу. Просто цікаво, скільки саме витрачається.
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляХвець-тець

Так, це все рахувати. Проїдаєте, отже, на їжу. ))))
З рестораном, правда, є дещо сумніви, там же не тільки їжа по суті, ну тут самі вирішуйте, як правильно.
Хвець-тець• 29 марта 2016
Ответ дляЗастряла

ну тогда миним 150 грн в день-а то и 200 гривен
автор Застряла • 29 марта 2016
Підсумовуючи статистику, виходить, більшість вкладається в суми до 60 грн/день на людину, тим паче до 100. Досить небагато.
Я десь так і думала. ))) Як завжди, люди люблять прикрасити в різних темах. )))
dub923• 29 марта 2016
Ответ дляЗастряла

Так а если семья большая - это уже сумма. дети доход не приносят ведь...
автор Застряла • 29 марта 2016
Ответ дляdub923

Це так, я просто порівнюю ці цифри з тими, що в сусідній темі описують. По 500 на день, по 15 тисяч на місяць... Як бачимо, більшість людей харчується все ж таки на більш скромні суми.
Подумывающая• 29 марта 2016
Каждую неделю от 700-1000 грн в супермаркете плюс до 200 грн подккпить в местном магазинчике то хлеба,, то молока. Итого 1200грн/7дней/3 чел
Подумывающая• 29 марта 2016
Около 60 грн получается
Ромашкинная• 29 марта 2016
с обедами и едой вне дома получилось 106 гривен. но нажала 80-100, потому что слишком много что-то