Аннуитет• 03 апреля 2016

Атипичные мононуклеары в крови

Третью неделю лечим ребенка (педиатр и два лора), а воз и ныне там, как пришли, так и есть сейчас: нос не дышит, сопли текут по задней стенке, храп и жуткий кашель. Сдали кровь, все в норме, кроме одного: 8 из 11 атипичные мононуклеары. Кто сталкивался, чем помочь ребенку?
автор Аннуитет • 03 апреля 2016
Ответ дляПросто болталка
В нас був мононуклеоз. Лікарі так понастрашували, що я чуть не посивіла, хоча проходив у легкій формі порівняно. Подивилась Комаровського та заспокоїлась. Лікувались антибіотиком (не можу собі пробачити, що не поціавилась раніше цією хворобою і давала їх), який прописали в поліклініці. Одним словом вилікувались десь через тижні 2-3. Сину було 2,5р. З садочка забрала на 3 міс. Хворів часто як до того так і після того, різниці не помітила. На море цього року краще не їдьте, на сонці не бажано знаходитись. Сину скоро 5 вже забули, що таким хворіли, наслідків поганих жодних нема.

Дякую. А чому на сонці не бажано? Комаровський каже, що це стосується жителів Африки. Ви самі вирішили в садочок не водити чи педіатр порадив?
Просто болталка• 03 апреля 2016
Ответ дляАннуитет

Я читала багато про цю болячку, що вона впливає на лімфатичні тканини, імунітет знижує.
Педіатри мені нарадили, тобто прописали антибіотик, тому не дуже їм довіряю, ну і понастрашували так, що я була в шоці, що чуть не спостерігатись в інституті крові потрібно, я бозна чого собі понадумувала.
За сонце багато пишуть, що не бажано, принаймі в самі жаркі місяці липень та серпень. Ми в Карпатах місяць були. В садок вирішила не водити, бо читала відгуки на форумах, що потім дитина дуже хворіє. Вдома не хворів, пішов в садок і по новій. Але він і до того так хворів, різниці не помітила. Тільки мигдалини буле збільшені ще довго.
автор Аннуитет • 03 апреля 2016
Ответ дляПросто болталка

А які у Вашої дитини були симптоми? Лікування було специфічне чи просто симптоми лікували?