VadikTanyua• 04 апреля 2016

Хорольський молочно-консервний комбінат дитячих продуктів під загрозою

Я сама звідти родом.
Там все життя пропрацювали мої батьки.Мамі до пенсії ще залишається 5 років.
І ось,останні роки їх постійно перекуповують,міняють директорів,устав і т.д....Але те,що відбувається зараз,уже ні в які рамки не лізе.
З нового року приїхали якісь молодчики,чиясь охорона,взяли в облогу завод,вони там живуть,їх годують в столовій заводській,посилаючи на кухню жінок з інших цехів,запускають на роботу через щілину,познімали всі ручки на вхідних дверях.
Потім вони поміняли їхній статут з ВАТ на ЗАТ,перевели людей на інший банк,але найголовніше-поврізали до мізеру й так маленькі зарплати,більше того-зараз оголосили про хвилю скорочень,і не просто скорочень,а щоб люди писали -"за власним бажанням"...моя мама теж попала під це "скорочення"...
В середині березня люди піднялися на бунт,завод зупинився на 2 доби,нове начальство ніби зголосилося на вимоги працівників заводу,але вийшовши на роботу,вони зрозуміли,що захистити їх ніхто не зможе,-ні район,ні область,ні правоохоронні органи.....
Що робити?Як їм захистити себе?
Говорять,що все йде до того,щоб розвалити завод!
На цих сумішах дитячих виросли мої діти,думаю,що багато з Вас теж годують своїх діток "Малишами" і "Малютками",кашками,воду їх дитячу купуєте.
Розвалять,розграбують,не стане такого заводу!Моторошно якось!Що діється!
Може,якщо мами України піднімуть хвилю обурення,почнуть говорити про це,бо ж про цю ситуацію,що склалася,ніхто не говорить,все тишком-нишком ,-люди піднімуться і почнуть врешті щось робити...
http://newsone.ua/show/v-gorode-xorol-rossijskaya-...
СнeжнaЯ_кopoлeвa• 04 апреля 2016
Автор,а вы уверены,что именно рос компания? У нас сейчас так принято,если все плохо,виноваты все кроме нас! А по вашему описанию похоже на обычный рейдерский захват.

Я Евгений• 04 апреля 2016
Власник «Хорольського молочно-консервного заводу» потрапив під санкції
http://agravery.com/uk/posts/show/vlasnik-horolsko...
автор VadikTanyua • 04 апреля 2016
Ответ дляСнeжнaЯ_кopoлeвa

так це і є рейдерський захват,і я не писала,що це російська компанія,просто для підтвердження факту додала відео..
а перед цим,до речі,дійсно,так,у них був директор із Москви...
Я Евгений• 04 апреля 2016
Это частный завод,его хозяин в праве сам решать что ему делать со своей собственностью.В бизнесе так бывает - сегодня спрос есть и объемы увеличиваются а завтра спроса нет и приходится сокращать персонал,урезать зарплату а может даже закрыть до лучших времён.
Никто ваш завод на свою шею садить не будет, покрывать убытки из бюджета ради сохранение рабочих мест его тоже государство не будет.
И хватит ныть что завод намерено разоряют.Когда завод прибыльный никто его разорять не будет,меняется только владелец и всё.

ИМХО:Не волнуйтесь. Поменяется хозяин и работа вернётся как обычно.
СнeжнaЯ_кopoлeвa• 04 апреля 2016
Ответ дляVadikTanyua

Ну,вот видите,против него санкции,и под эту шумиху отожмут наши олигархи заводик в свое пользование,и будет он дальше работать.