Дівчата, підскажіть...
Лікар виписав атибіотик, без нього вже ніяк, маю страшенний отит, вухо болить, тече.
Маю малюка 7 міс., годую ще грудьми. Як правильно робити? Вичитала, що макс. концентрація антибіотика (флемоксин солютаб) в молоці через 1,5 год. То це значить, що орієнтовно через 2 год. вже можна годувати чи ще треба зцідитись і лише тоді годувати?
Дуже треба підказка...
Ответ для4epel-l
Я принимала Аугментин была сильная ангина , после приема кормила через 1,5 часа , но врачь особо указаний не давал по поводу интервала между кормлением и антибиотиком
але не зціжувались?