КликОЛЬКА• 24 мая 2016
Посоветуйте, пожалуйста стоматолога на Академгородке или в Новобеличах+
Киев, если что...
Калёва Замалёва• 24 мая 2016
Была недалеко от Академгородка у Миринда Тараса Михайловича,супер все сделал.
КликОЛЬКА
• 25 мая 2016
Ответ дляКошка Мурка
Не знаю чи зручно Вам буде в Коцюбинському, хожу до нього вже 15 років
Здравствуйте! Может и получится. Какая клиника?
Кошка Мурка• 25 мая 2016
Ответ дляКликОЛЬКА
Це не клініка, а приватний стоматологічний кабінет, він знаходиться в тому ж самому будинку, де і Приватбанк, Доківська 7-а