Умничка-помощничка• 06 июля 2016

какой состав таблеток для аборта ?

Девочки,кто их пил и какой состав.Спасибо
Наталюсічка• 06 июля 2016
Я чужа вам людина,але настільки боляче від того що особливо чоловік не хоче дітей.Це може бути дитина яка в старості опорою буде! знаю багатьох людей старших у яких так і було...старші розлетілись хто-куди,а малеча підросла і одна радість.Ви просто боїтесь народжувати? Чи боїтеся недай Бог лишитись одною з дітьми? Ви вірите в Бога? В церкву не пробували піти поговорити з священнослужителем? Ну ніяк не можу зрозуміти чому дитина це так страшно!!! Чому це не в радість!!! Я впевнена що потім дуже жалітимете! А нічого ж не повернеш потім! Раз Бог дав дитинку вам то він знає ваше майбутнє наперед.Ви думаєте що в цьому житті є випадковості? Вибачте що можливо набридаю вам але так хочеться щоб ви цього не робили! Це потім погано впливає на старших дітей на вас з чоловіком. Передумайте будьласка! Ви будете хорошою мамою і це не залежить від вашого чоловіка!

Наталюсічка• 06 июля 2016
А якби ваш чоловік сказав позбутись когось з старших дітей? хіба не одне й те саме? Ніхто не має права тиснути на вас навіть ваш чоловік! Ви знаєте що після аборту жінки навіть помирають,кровотеча чи ще щось...А завтра йому ще щось не сподобається,як одіваєтесь,як стоїте,сидите,і т.д.Я особисто знаю такий випадок.А раз там не дозволено аборти то і не робіть! хороша відговорка буде! є щось що змусило б вас передумати???