Та шо ж такоє. Правова європа. Людське життя то найвища цінність. Свята Німеччина, оплот права і справедливості. Як же так? Це ж Україна страшний канцлагєрь. Ну куди ж ти Німеччино котишся (сарказм)
😯Німеччина НЕ надаватиме захисту українським чоловікам 23–60 років, які не мають звільнення від служби, а тим, хто незаконно перебуває в країні, загрожує депортація, — DW
Любимка-анонимка• 2 часа назад
Ответ дляКотогосподиня
Десять разів все обговорили, все правильно роблять, скоро всі країни так будуть робити. І не треба мені писати, що це Європа воює, це воює кацапське хуйло, і лише хуйло може все зупинити, але цього не буде, бо цьому рашистському виродку світить Гаага, саме тому йому втрачати нічого, людей в нього багато, воювати буде довго.
Все правильно роблять?? Ви вже купили собі форму, вибрали військову спеціальность, на якому напрямку воюєте?
мадамГрицацуева• 2 часа назад
Ответ дляАноним_1858
Ну і? Зєлєнь все зробила, щоб не приймала, і щоб війна продовжувалася. Поїдуть чоловіки до інших країн, які будуть лояльні, або не входять ЄС.
Гитлер всё же слинял в Аргентину, где и дожил свои года....
Котогосподиня• 2 часа назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ви за свого ухилянта переживаєте, в він не хоче піти працювати, щоб бронювання дали, якщо воювати сцикотно? Чи і працювати сцикотно?
АнтиТанкист• 2 часа назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Диванний напрямок
Самий експертний та активний
Любимка-анонимка• 2 часа назад
Ответ дляКотогосподиня
Він не ухилянт)) він виключений з обліку. Я за себе переживаю та за доньку. Все рівно колись з України прийдеться виїжджати, я не бачу завершення війни, і от куди тепер?
АнтиТанкист• 2 часа назад
Ответ дляКотогосподиня
І супер що жіноча мобілізація обговорюється - скоро і ви борги державі віддасте
Любимка-анонимка• 2 часа назад
Ответ дляАнтиТанкист
Блін ну ви ж теж попадетеся((( ми всі в одному човні
интайм_не_предлагать• 2 часа назад
Ответ дляКотогосподиня
А ще правильно буде не дати Україні гроші на війну. І це теж може бути, і скоріше б сталося
Леді_Капуста• 2 часа назад
Недаремно незламні потужно дякували своєму кату - ліквідатору України
Тож, не сумуйте , продовжуйте молитися за цю путінську потвору, навіть коли він витягатиме вас з ваших квартир
Писи. жоден матюк не передасть ступені безмозглості цього тупого стада
АнтиТанкист• 2 часа назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я - ні
А амазонки там потрібні - немає
Чого витрачати свою енергію на інтернети тільки
А амазонки там потрібні - немає
АнтиТанкист• 2 часа назад
Ответ дляЛеді_Капуста
А як улюлюкали на стадіоні
І попереджували ж їх
Любимка-анонимка• 2 часа назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Скоріше за все у зеленського люди в обмін на гроші. Він же якось договорився з ЕС, що ті випускають цю директиву, а що пообіцяв зеленський ЕС?
Леді_Капуста• 2 часа назад
Ответ дляАнтиТанкист
А як улюлюкали на стадіоні
І попереджували ж їх
Зараз ще гірше
виктория7аас• 1 час назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Та да, и по статистики затраты на украинцев в Польше не только окупились, но и принесли значительный рост ВВП)
Это кто аедет такую статистику? За счёт чего рост ввп, если украинцы чаще всего на не квалифицированный работе с низкой прибавленной стоимостью
интайм_не_предлагать• 1 час назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Він ліваків-шахраїв залякував постійно нападами. Ось ці і погодилися.
Любимка-анонимка• 1 час назад
Ответ дляАнтиТанкист
Я - ні
А амазонки там потрібні - немає
Везе вам, виїхали вже... А ми хотіли пожити поки ще можливо тут жити, а тепер от маємо((
АнтиТанкист• 1 час назад
Ответ длявиктория7аас
А ви в курсі що низкокваліфікованих потрібно завжди більше ніж висококваліфікованих ?
І Польща - європейський Китай - тому працюючих на заводах та продукція потрібно більше ніж умовних айті
Ответ дляТепличная
Депортация нелегалов законна. Пусть ловят, их теперь у них их теперь ещё больше будет. А что касается не предоставления временной защиты, то украинское правительство благодарите, вымолили таки, четыре года европейцам мозг чайной ложкой выедали. Тупые думают, что сидит чувак в Украине, копит деньги на перебегание границы или ждал что все закончится, но раз не заканчивается, начал строить планы, как границу перейти, а тут раз, временную защиту не дают, он такой, та всё, на фронт пойду. Ага, щяз. Кто-то будет нелегалом в Еропе, кто-то в другие страны поедет, на Евросоюзе свет клином не сошёлся, кто заплатит кучу денег, чтобы тем или иным образом проехать через границу, пишут что штамп на выезд из Украины, может служить доказательством, что Украина его выпустила, кто-то может и останется в Украине, но как прятался, так и будет прятаться. А потом наши придурки, когда война закончится, будут ныть, что люди возвращаться не хотят. И да, это приведет к ещё большему выезду молодежи, выедут законно, найдут работу, получат ВНЖ и прощай родина. А если снова не будут выпускать с 18, ещё больше до 18 пацанов будут вывозить. Уж лучше бы оставили всё как есть, меньше вреда было бы. С такой властью и врагов не надо.
А ті хто виїхали через росію і не мають облікових документів, звільнення від служби? Хто виїхав у перші дні чи вже був у Європі на момент початку війни і не мають печатки про перетин кордону - таких тисячі
У Великобританії я особисто наблюдала як приїжджали з Польщі заробітчани, чоловіки, які до того жили переважно у Польщі. Їх паспорта ніхто не перевіряв, чи виїхали вони з України. І таких було по всій Європі куча
мадамГрицацуева• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Зараз і не дають вже статус
Тут есть нюансы. Нужно работать. Читала, что Польша, не хочет выгонять - работать некому будет. Сами поляки, работяги слиняли в Германию.
Может и другой запрёт от Европы. Мы должны принимать всех беженцев (квота), что сейчас сомнительно. Но Украина ранее, сказала нет.
АнтиТанкист• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Європа переступає свої власні закони. Не ради зелі а ради того шоб самій не воювати
Ответ длямадамГрицацуева
А як ти будеш працювати без статусу? Але почали тільки з малого. Всіх перешерстять
интайм_не_предлагать• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Праві би уже давно всіх випхали б. Без просьб
Так, але вони не лицеміри, як ці. Ну і зелених грошима б не засипали, що є ок.
АнтиТанкист• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Такий зеля всесильний? Ні, просто права ваші закінчуються там де європа боїться за свою ж
АнтиТанкист• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Це полегшення велике шо праві не лицеміри
А як же цінність людини і права?
Запитайте у свого вождя , який в веде таку політику в Європі і провальну дипломатію