Lysja-17• 08 августа 2016

дівчатка хто відпочивав цього року у косино і має тел. щоб зняти будиночок на 3

дівчатка хто відпочивав цього року у косино і має тел. щоб зняти будиночок на 3 кімнати,має бути 6 дорослих і 4 дітей.Але щоб умови були дуже добрі
Pavelolka• 08 августа 2016
Смотрите на букинге. Там и фото, и отзывов масса. По рейтингу легко подобрать.

автор Lysja-17 • 08 августа 2016
Ответ дляPavelolka
дякую
...ir4uk...• 08 августа 2016
смотрите Усадьба МЕРИЛЕНД -очень дружеская атмосфера.в с.Яноши.если надо в личку тел без посредников и на какое число сразу могу спросить