27 августа 2016

Поділіться контактами електрика ( Петрівка, Виноградар, Куренівка, Лук´янівка)

Треба повісити 2 світильника) наш електрик дуже дорогий ( 200-500 грн за світилтник бере((( ) а зараз купили прості світильник ( підсвідка для картин) і треба толкового електрика) поділіться, будь ласка, контактами)
автор Тушь для2го класса 04 сентября 2016
Ответ дляolechka-kiev
Дякую) ви з ним знайомі? А то шось мені він підозрілий)))) маніакальний погляд у нього....
olechka-kiev 05 сентября 2016
Добрый день)) Читайте отзывы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1552483