Лунтик-паунтик• 05 июля 2013
Яка на вашу думку вага у цієї дівчини при рості 164см
Лунтик-паунтик
• 05 июля 2013
Ответ дляКовбой Хагис
Автор, у Вас реально лишний вес. Вполне возможно, что лично для Вас- все гуд. Но если б было все отлично, Вы б не ставили здесь свое фото с допросом. То что у Вас 2е родов-не показатель. Моя мама, после 3х родов- такая же как и я по телосложению. Ни боков , ни жирков, ни другой дребедени. В каждом сообщение, где есть намек, что Вы далеко не худышка, но еще не корова, начинаються обидки. Для чего Вам ’обсмактывание’ заплывшей фигуры чужими людьми?
покажіть де це я так реагую??? я кажу що важити 40кг не буду і мене не цікавить яка зараз мода а те що є паро лишніх кг я згідна, а писати що в мене запливша фігура просто нахабно з вашої сторони
Лунтик-паунтик
• 05 июля 2013
Ответ дляМолчалка
Автор, а можно ваши объемы? Интересно же....у меня просто такой же рост
чесно кажучи не міралась) не люблю) стала худати стала важитись а так щоб робити заміри...неприходилось) купувала костюм то вагались давати 46 чи 48 розмір
Ковбой Хагис• 05 июля 2013
Ответ дляЛунтик-паунтик
Вы спрашивали мнение у всех? я высказалась. Только хороших мнений-не бывает. Сказала то, что думаю. Не более того. если получилось резко- извините.
Аноним_492• 05 июля 2013
Враховуючи словесне нетримання вже другий день на одну і ту ж тему - міс з істерикою - це Ви? Скільки можна виставляти своюї фігуру і мучити людей одними і тими ж питаннями? Так, ще є зайва вага, працюєте у вірному напрямку, ідіть собі...
хоч зарядку зробіть, замість створювати вже 10 однакову тему.