БеллаДонна• 07 сентября 2016

Чоловік як ПУТО

Вічна тема, але як вона болюча для мене!! Маю чоловіка, якого люблю і дитину з ним. Та чоловік як путо, яке розривається між мамою і мною. Я йому постійно доказую, що він вже одружений чоловік, має сім*ю і повинен забезпечувати сім*ю, щоб ми мали своє житло, бізнес ( чоловік постійно їздить закордон та заробляє непогані гроші). Його мама йому говорить протилежне: жінка сьогодні одна, завтра інша - а мама свята і він повинен віддавати гроші їй. Я нічого проти мами не маю і розумію, що мама свята, але мама у всіх є свята і її обов*язок в тому щоб відпустити сина в сім*ю, а не тримати біля себе і внушати такі речі. ! Дивлюся як він згасає біля неї, вона користується його добротою до себе ( так як змалку внушила йому, що він має дбати про неї і забезпечувати) і він виконує цей святий обов*язок - догоджає своїй ну правда ненормальній матусі. Як відкрити очі йому? Невже такі синки ніколи не міняються? Ні, він мені дає гроші на дитину і мені їх вистачає купити молоко і сир, але це все. Все решта забирає мама і видає йому на проїзд і можливо на дрібні розходи якщо ще в неї заслужить. Ні, вона не купляє нічого до хати, строго все економить все своє життя і складає гроші, певне також все своє життя. Як донести сину, що його мама ненормальна чи може то я вже така погана? Більше немає сил!!
Не куру• 07 сентября 2016
Зачем вы рожали от такого?
Уму непостижимо.

автор БеллаДонна • 07 сентября 2016
Я хочу знати погляд зі сторони? Невже так - то нормально? І як пояснити людині, те що формувалося роками, адже мама змалку внушала сину таку модель поведінки?
Милашка-оторвашка• 07 сентября 2016
переложите обязанности по покупкам на мужа
автор БеллаДонна • 07 сентября 2016
Ответ дляНе куру
Зачем вы рожали от такого?
Уму непостижимо.
Із самого початку все було нормально, змінилосяЮ коли завагітніла, мабуть мама зрозуміла, що я вже нікуди не втечу і почала свою брудну гру - ти їй нічого не зобов*язаний, ти не повинен давати їй гроші, тільки на дитину.
Милашка-оторвашка• 07 сентября 2016
да и вообще по всему, что требует расходов
временно
Не куру• 07 сентября 2016
Нормально уважать и содержать родителей. Мой муж содержит и своих, и моих.
Ненормально жить с инфантилом, которому мама на проезд выдаёт, и тем более рожать от него.
Не куру• 07 сентября 2016
Ответ дляБеллаДонна
Мама может говорить что угодно. Здесь вина не мамы, а идиота мужа.
Дона Ко Ко• 07 сентября 2016
Очень сложно такого перевоспитать. Одно могу сказать: единственный человек, которого Вы можете изменить, - это ВЫ. Установите границы Вашей семьи. Пока пуповина не перерезана - человек психологически не родился.
Дона Ко Ко• 07 сентября 2016
Ответ дляНе куру
Идиота-мужа воспитала мама!

НеКонец-Света• 07 сентября 2016
Не повезло вам((
Я бы не смогла с таким мириться, и на этапе начала отношений или сожительства до брака решила бы не продолжать отношения.. Зависимость от мамы мужчины ( и даже молодого парня ), это ужасно и антисексуально.
Знаю историю, когда мама вообще за молодых решала, в каком платье невеста будет. Нафиг.

Постарайтесь отбить его у нее, если любите. Все-же, в ваших руках больше рычагов, больше того, что вы можете дать ему, а мама нет.
Дайте мужу почитать Нарицина, статьи о манипуляции мамами сыновьями. Говорите с ним на эту тему, давайте понять, что вы страдаете, что вы так не можете жить.