Таракашечка• 08 сентября 2016
це нормально для молочного зуба?(фото)
Сину в груднi буде 8,уже змiнились нижнi одинички,верхня права одиничка i вилетiла верхня лiва двiйка
Права одиночка нiяк не хотiла вилiтати,приблизно мiсяць тому ми були у стоматолога,та чомусь не зауважила,що позаду вже прорiзаеться зуб.
Нещодавно я помiтила,що вiн вже досить велкий,а молочний зуб навiть не збираеться вилiтати,хитаеться дуже слабо.
Сьогоднi чоловiк вирвав його.
Але порiвняно з iншими зубками у нього чомусь така дивна форма.
Сьогоднi чоловiк вирвав його.
Таракашечка
• 08 сентября 2016
Я не можу зрозуміти,це корінь,чи що і чому такий величезний.
Інші молочні зубки не мали такого продовження і всередині порожні.
миссАрфография• 08 сентября 2016
Ответ дляТаракашечка
Переживаю щоб ми часом щось зайве не вирвали.
шматок кістки? навряд
Таракашечка
• 08 сентября 2016
Ответ дляТа легко!
чесно, я такого ще не бачила, всі коротенькі
От і я здивована.Чоловік перед обідом і заховав для зубної феї,а я щойно побачила і не знаю що думати.
Тётя Хрюша• 08 сентября 2016
Зуб как зуб. Бывает такое. У моего сына нижняя двойка примерно такая была, только еще и этот конец в десне очень острый, при катании очень поранил десну, и она воспалилась. Рвали в стоматологии. Врач ничего не сказал.
Таракашечка
• 08 сентября 2016
Ответ дляБасина
Корень не рассосался еще. А как муж его удалил?...
Смикнув пасатижами.
Таракашечка
• 08 сентября 2016
Ответ длякураГАЛЯ
для чего вам Гугл?!
Дякую,прочитала,зуб був лікований,тому корінь не розсмоктався.
Просто я вперше про таке чую і бачу.
В дитинстві сама собі всі зуби молочні виривала.
Просто я вперше про таке чую і бачу.
Таракашечка
• 08 сентября 2016
Ответ дляAlex_Kri
Жестоко. Такие зубы удаляют с анестезией.
Але ж ми не знали що він такий,думали звичайний.
Сама це розумію,малий теж налякався,бо до цього всі зубки я допомагала йому рвати безболісно.
Не будь КакСвета• 08 сентября 2016
У вашего сына видимо не рассосался корень зуба. Обычно у молочных зубов корни рассасываются, зуб выпадает и корня мы не видим, а здесь не произошло. Но я бы для самоуспокоения сделала бы ребенку рентген.
Невидимка Майя• 08 сентября 2016
Ответ дляТаракашечка
Так, це не розсмоктались корінці. У мого старшого так було, всі молочні зуби були з корінням.
Матрёна• 08 сентября 2016
Ответ дляТаракашечка
У молочных зубов, разве есть корни?
Невидимка Майя• 08 сентября 2016
Ответ дляAlex_Kri
Так, нам видаляли з анестезією.
Невидимка Майя• 08 сентября 2016
Ответ дляМатрёна
У молочных зубов, разве есть корни?
звичайно що є, просто при формуванні і рості постійних у молочних корінці розсмоктуються. Але буває, що і ні.
Беговая дорожка для носа• 08 сентября 2016
Ответ дляТаракашечка
Смикнув пасатижами.
промахнулась...

а в стоматологию не???

Выступаю Я.• 08 сентября 2016
Ответ дляТаракашечка
Смикнув пасатижами.
капец, средневековье! А к стоматологу сводить ребенка нельзя было?
Таракашечка
• 08 сентября 2016
Ответ дляВыступаю Я.
Я вже пояснила.