Сліпі люди віддали б усе, щоб побачити захід сонця, глухі, щоб почути музику, німі, щоб прочитати молитву в голос,а скільки паралізованих людей хотіли б зробити хоча б декілька рухів...
Задумайтесь над цим, дякуйте Богу за все хороше, що є у вашому житті!
MANGO_1982• 22 сентября 2016
Да ,это точно.
У меня не сильно хорошее зрение и я так хочу чтобы я смогла видеть без линз.
Понимаю можно сделать операцию но жутко боюсь .
Так и живу