30 сентября 2016

Прийшло смс з Нової Пошти

Дівчата, ситуація ніби й смішна... Прийшло смс з НП, що мені прийшла посилка у відділення, в якому я завжди їх отримую... І все ніби добре, але мені нічого не мало прийти. Спохватилася, що може хтось з посередників забув написати номер ТТН і тому я не знала про посилку... Але потім до мене дійшло, що ніхто не міг відправити нічого, якщо не просив оплатити доставку в Україну.... Навіть не знаю чим ви можете мені допомогти, але просто не знаю чи забирати, чи ні)))) Може в когось була схожа ситуація? Це може бути помилкою?
показать весь текст
Niviana 30 сентября 2016
Ответ дляПокращена
От я теж так думаю... прийдеться йти.(
а в чем проблема посмотреть на сайте детали отправки? Введите трек, ваш номер тел. - и ситуация прояснится
жар-птица Нюра 30 сентября 2016
Мужу как-то пришла смс от новой почты о посылке ещё и с доставкой курьером на дом! Оказалось - Али экспресс таким образом прислал подтяжки за 60грн с бесплатной доставкой!
Машка-замарашка 30 сентября 2016
Алиэкспресс? Мне недавно новая почта на дом их посылку привезла, причем совсем мелочевку копеечную.
Силиконочка 30 сентября 2016
Мог отправитель ошибится в номере телефона. У меня так было.
Быстровочка 30 сентября 2016
В мене була схожа ситуація. Замовляла плаття, вже перевела гроші і тут з´ясувалося, що такого кольору, як я хотіла, вже нема. Продавець запропонувала повернути гроші або взяти інший колір. Я вибрала повернення. Наступного дня замовила таке ж плаття в іншого продавця. Відразу на наступний день мені прийшло СМС з НП. Якось ніби і дивно було, що так швидко, але номер накладної я не звіряла, подумала що мені ж краще, що все так оперативно)) Забрала посилку, принесла додому, а там плаття, але явно не моє) Потім розібралися, що це перший продавець щось переплутав і відправив посилку помилково мені. Робили повернення тоді. А на наступний день я знов на пошту ходила, але вже за своїм замовленням) Так що ви добре подумайте автор, треба вам того чи не треба. якщо точно знаєте, що нічого не замовляли, то краще не забирайте, щоб потім знов назад не нести. Або відразу на пошті дзвоніть до відправника і питайте, кому посилка була)
jabubu 30 сентября 2016
Ответ дляПокращена
думаю, що треба буде розбиратися ще у відділенні.
Мне так пришла. Продавец перепутала адрес. Я у неё давно брала как-то постельное детское, у неё мой адрес сохранился и почти через год она отправила мне чужую посылку по ошибке. Я ей позвонила, она попросила не забирать, сделала перквдресацию
Непонятно 30 сентября 2016
Ответ дляПокращена
відпадає такий варіант, в тому місті, звідки посилка, нема ні родичів, ні друзів.
У меня постоянно покупают товары на подарок. Естественно мой город не равен городу дарильщика )
ХдеЯсь? 30 сентября 2016
я так делала подарок!
автор Покращена 30 сентября 2016
Ввела я, як мені порадили вище, свій номер телефону, окрім номеру ТТН, на сайті НП і мені показало номер телефону відправника. Трубку взяв за 5 разом. Я йому сказала ситуацію і він попросив набрати через 5 хв, бо зайнятий.... От і думаю, що за фі...ня....(
Голубец 30 сентября 2016
Ответ дляПокращена
Ввела я, як мені порадили вище, свій номер телефону, окрім номеру ТТН, на сайті НП і мені показало номер телефону відправника. Трубку взяв за 5 разом. Я йому сказала ситуацію і він попросив набрати через 5 хв, бо зайнятий.... От і думаю, що за фі...ня....(
тю, ну занят человек, на работе
120-120-120 (не худею) 30 сентября 2016
Сходите на почту и спросите.
Возможно, это посылка-реклама с наложкой гривен 40-50
А внутри окажется, например, газета за 40коп.

Моей маме пришла СМС с НП
пробила через сайт - наложеный платеж 70гр
А-а-а, думаю, досвидания...
Нога на ногу 30 сентября 2016
у меня так иногда бывало. Скорее всего ФИО не ваши будут, смс вам просто по номеру тел пришло. Просто не обращайте внимания и все.
Люблю Поумничать 30 сентября 2016
Ответ дляПокращена
еммм.... ну не знаю. нема в мене людей які б так дивували...
Автор, а посылка хоть Вам на Вашем отделение?
Просто может кто цифрой телефона спутал)
Танцепесенная 30 сентября 2016
Ответ дляПокращена
думаю, що треба буде розбиратися ще у відділенні.
Мне приходило смс. Просто отправитель ошибся в цифре. ФИО были не мои.
Банан-барабан 30 сентября 2016
Ответ дляМашка-замарашка
Алиэкспресс? Мне недавно новая почта на дом их посылку привезла, причем совсем мелочевку копеечную.
ага, нам сегодня курьер НП привез погремушки с Али. Как-то на голову не налазит- на прошлой неделе получала посылку Киев-Киев, заплатила 31 или 38 грн, а из Китая бесплатно, да еще и на дом
Царь-Матушка 30 сентября 2016
Ответ дляПокращена
Ввела я, як мені порадили вище, свій номер телефону, окрім номеру ТТН, на сайті НП і мені показало номер телефону відправника. Трубку взяв за 5 разом. Я йому сказала ситуацію і він попросив набрати через 5 хв, бо зайнятий.... От і думаю, що за фі...ня....(
Тут уже чем-то нехорошим попахивает. Ну его на фиг эту посылку. Никому не перезванивайте. Пусть звонит тот, кому нужнее
masseraty 30 сентября 2016
Отправитель мог ошибочно ваш номер написать. У меня такое было. Мне типа пришла посылка. В другой город. Я написала в НП. Сказали, что ошибка и поблагодарили
автор Покращена 30 сентября 2016
Дівчатка, всім дякую за поради. Посилка таки моя була. Посередник вчора відправила, а сьогодні вже (після того, як я перепитала своїх посередників і її також) дала знати, що то моя посилка) Відправила без оплати за вагу, але я вже оплатила і все ок. )