Здала в п´ятницю дитині в Добробуті аналізи.
В суботу на електронку прийшов пустий бланк.
Телефоную. 3 хв слухаю музику, за мій рахунок. Обіцяють з´ясувати і передзвонити...
Ніхто не передзвонює....
Сьогодні. Телефоную. 3 хв слухаю музику.
Висилають повторно. Аналізи ІВАНА ( у мене дочка ІННА), дата народження неправильна...
Телефоную. 3 хв слухаю музику. Обіцяють з´ясувати і передзвонити...
Ніхто не передзвонює....
Може це мені так не пощастило. Але приватна клініка з нормальною репутацією. Не безкоштовно...
Ніхто не передзвонює....
MaryBratus• 10 октября 2016
теперь не факт что результат ваш будет, его же не проверишь на достоверность никак. Если имеет смысл - пересдайте за их счет, скажите не верите результатам. А если время прошло и пересдавать нет смысла - требуйте компенсацию
Девушка с обложки• 10 октября 2016
это частая практика и добробут и синево.Думаю разберутся,но нервы подпортят.Видимо новичёк вас записывал
svetlanamoskovchenko• 10 октября 2016
підтримую, що потрібно перездати аналізи у них же, і вимагати щоб зробили безкоштовно! хоча помилки можуть трапитись кругом і в державних лабораторіях і в платних. Самі також обстежуємось у Добробуті на Драгоманова, і аналізи здавали, ніби проблем не було