Вечно недо...• 10 октября 2016
Это у меня сын отстает или дочка опережает? качели
разница 3 года. сын старше.
ей 4 и 6. уже научилась кататься на качели.
а сын так и не научился. ему 7 и 7
Резать хлеб ножём дочь тоже наверное чуть раньше научилась. как и картошку чистить и яблоки.
вообще всё у неё лучше получается.
а сын так и не научился. ему 7 и 7
вообще всё у неё лучше получается.
Раз одела не бу• 10 октября 2016
ну, дівчата завжди випереджають хлопців до молодшого шкільного віку, але гойдалка мене страх як смутила.
Він фізично розвинений взагалі, як у нього з координацією рухів, чи займається спортом?
Вечно недо...
• 10 октября 2016
Ответ дляНеКонец-Света
Дай Бог, и с грамотностью у нее все будет хорошо.
дай Бог. будет такая умничка как мама.
Вечно недо...
• 10 октября 2016
Ответ дляРаз одела не бу
такий вайлуватий. заторможений трохи и нервы дуже нестійкі
Янка-угомонись• 10 октября 2016
Ответ дляВечно недо...
Вы сами ответили на свой вопрос, да дочка физически развита лучше.
Вечно недо...
• 10 октября 2016
Ответ дляРаз одела не бу
син на велосипеді двоколісному катається?
так.
на 4-ох колісному навчився в 2,6. а на двох - в 4 напевно.
а дочка на 4-ох колісному в 4
Надежда наш компас• 10 октября 2016
Девочка не опережает,моя только 4 исполнилось научилась на качелях,3-х колесный велик с 3.6лет
Раз одела не бу• 10 октября 2016
Ответ дляВечно недо...
у невролога не стояли ніколи на обліку? Взагалі це все пов’язані речі: нерви, фізична активність і інтелектуальний розвиток. Якщо невролог не буде мати до вас претензій, то все одно ви маєте знати і компенсувати особливість розвитку свого сина. Йому треба ільше рухатись, особливо вправи на координацію.
В принципі, якщо на велику катається, не так все страшно і запущено. Може, танці? :)
мій син страшний бегемот, от місяць на танці ходить, є прогрес. Правда він і на велику з 4х, і на гойдалці сам, і з нервами у нього інша крайність - він не може концентрувати увагу, весь у хмарках літає.
Янка-угомонись• 10 октября 2016
Автор, все дети разные. Могу сказать точно, что если родители активно занимаются с ребёнком физическим развитием, то у него просто нет выхода- он будет опережать тех, с кем не занимаются.
Раз одела не бу• 10 октября 2016
Ответ дляВечно недо...
и дочь ещё сама уже давно семечки чистит
у дівчат моторика завжди краща:)) тому вона і ножем ріже:)))
Таракашечка• 10 октября 2016
Ответ дляВечно недо...
дай Бог. будет такая умничка как мама.
Что ж Вы так с доцей своей? Хотя без запятых тоже умничкой можно быть. Это да.
Вечно недо...
• 10 октября 2016
Ответ дляРаз одела не бу
і з концентрацією проблеми.
а щодо танців, то такий бегемот заторможеній, що капець.
став він якось себе так проявляти після температури 40,5. не знаю чи це могло так вплинути. і як уже почала порівнювати з дочкою, то почала розуміти, що він відстає
Раз одела не бу• 10 октября 2016
Ответ дляВечно недо...
і з концентрацією проблеми.
да, впливає. Мій кожного разу після високої темпи заїкується по пів року. Ну і ще у нас дізграфія і дізлексія в легенькій формі, але то я справляюся вже. Віддавайте бегемота на танці! звичайно, призи отримувати не буде, але трохи краще стане. Мій найгірше в групі танцює, хоч там найстарший, йому 7,4. Але ж хоч щось виходить.
Раз одела не бу• 10 октября 2016
і ви не думайте , що він відстає, йому треба просто особливий підхід, йому все складніше дається. АЛЕ тут є великий плюс, такі діти звикають, що треба трудитися важко, щоб був результат, тоді як талановиті все схоплюють на льоту, а коли починаються перші труднощі, то і руки опускають. Ну це як порівнювати бігуна на короткі дистанції і марафонця. На перших 5-ти колах перший буде бігун на к.д., а на 10му колі першим буде марафонець.
Так що у вас всі успіхи ще попереду.
в школу син пішов цього року чи минулого? як успіхи?
Так що у вас всі успіхи ще попереду.
Борщец• 10 октября 2016
Ответ дляЯнка-угомонись
думаете, автор сына игнорирует, а с дочкой занимается?
Янка-угомонись• 10 октября 2016
Ответ дляБорщец
Нет, думаю, что дочка автора более активная и сама находит себе занятия, а сын пассивный и его нужно дополнительно привлекать/объяснять
Вечно недо...
• 10 октября 2016
Ответ дляРаз одела не бу
у нас в школі є хореографія два рази на тиждень.
дізграфія і дізлексія у нас теж навевно є.
це коли пише знизу вверх и читає шиворот-навиворот.
Раз одела не бу• 10 октября 2016
Ответ дляВечно недо...
да, точно. Ми з вами в одному човні:)))
Вечно недо...
• 10 октября 2016
Ответ дляРаз одела не бу
Так що у вас всі успіхи ще попереду.
уже другий..