Санта Барбара• 21 октября 2016
Привіт, Я- зелена грушка або поможіть оцінити куртку
Купила куртку через інтернету. Чи то пошиття таке, чи не мій фасон. В талії широке, як на 2 розміри більше.
Думаю, повернути чи ні?
Санта Барбара
• 21 октября 2016
Ответ дляКрейсерАвроровна
Выделим основные модные тренды предстоящей зимы.
Внимание – цвету!
Яркий неон
тренд зимы 2017 года)))) ссылку не могу дать, нельзя
Внимание – цвету!
Яркий неон
буду наймодніша, ага
Ответ дляСанта Барбара
Ви так жартуєте?
ні! цілковито мені до смаку. цікавий оригінальний крій, колір шикарний. обожнюю яскраві речі. силует дуже жіночний, не сказала б, що грушовий. плечі теж гарно підкреслені. якщо вам в талії вільно, то, мабуть у вас талія завидна. жінку з пересічними формами воно б прикрасило.
не відступайте! не таке, як у всіх - то класно!
КрейсерАвроровна• 21 октября 2016
Ответ дляСанта Барбара
буду наймодніша, ага
ну не усiм же у чорному та сiрому
Санта Барбара
• 21 октября 2016
Ответ дляМамзелькин
снимите это немедленно!
уж зняла. Але ходити в чомусь потрбно
Неновая почта• 21 октября 2016
Ответ дляСанта Барбара
ні, в плечах нормально, меньший розмір би тягнув ро грудях. А талія ..
скорее фасон такой...
Мамзелькин• 21 октября 2016
Ответ дляСанта Барбара
уж зняла. Але ходити в чомусь потрбно
что прям больше выбора нет? а сколько ваша чудо-куртка стоит?
Борец за справедливость• 21 октября 2016
Можно подумать, что вчерашняя за 700 евро была красивее этой. Куртка как куртка. Яркая, теплая. Носите.
Кукарачка• 21 октября 2016
а мне нравиться
это фасон такой
будете точно выделятся на фоне зимней серости
это фасон такой
Глаголица• 21 октября 2016
Пуховик і не має бути в обліпку! Але в нас традиція все натягувати на себе меншого розміру. Кофти М-ки на тіток з багатьма іксами і т.д. І щоб ціцьки аж через шубу було помітно! Ви хотіли не так як всі, і щоб було Вашого розміру - Ви це й маєте!
Знаєте, така картина була якогось російського художника. Іде собі скромно вдягнений іноземець в акуратному камзолі з охайною борідкою - а на нього тиикає паляцями й ірже цілий ярмарок. Товсті тітки в кокошниках з намальованими буряком кругами на щоках, і всякі такі подібні персонажі.
Треба було відразу сіреньке замовляти. А так нормальний пуховик. Та Вам же видніше, що носять у вашому районі.
Санта Барбара
• 21 октября 2016
Ответ дляМамзелькин
Вірите, що нема? Я Хотла щось до колін. Не дуже тепле, але і не на +10. Але не парку. Не чорного, сірого чи синього кольору. З капюшоном.
Пробувала щось тут шукати, але те, що подобалось, все без заміірів по розмірній сітці виробника. Без повернення.
Санта Барбара
• 21 октября 2016
Ответ дляМамзелькин
1350 грн
Ответ дляСанта Барбара
так фото модели не дадите ?
а то жду-жду ....
Санта Барбара
• 21 октября 2016
Ответ дляГлаголица
тут взагалі ніхто одягом не переймається. Виділятись не буду.
Ростки жимолости• 21 октября 2016
Ответ дляСанта Барбара
хіба:)
А цвет градиент салатного? Или на фото засвечено, поэтому верх кажется светлее?
По сути вопроса - сидит норм, это не приталенный фасон, а колокол-груша так и есть. И фасон вполне приличный - не хуже половины на улице. Другой вопрос цвет - он ужасен. Но вы же его сознательно выбрали!?
Плакат с автографом зимы• 21 октября 2016
Ответ дляСанта Барбара
Честно. Лучше бы серую парку по размерной сетке производителя, и особенно не украинского. Чем вот это китайское.
Мамзелькин• 21 октября 2016
Ответ дляГлаголица
Вы себя или автора прировняли к теткам в кокошниках с накрашенными свеклой щеками?
Санта Барбара
• 21 октября 2016
Ответ дляБорец за справедливость
знайшла тему. Там є фірма, бренд.
Санта Барбара
• 21 октября 2016
Ответ дляViki2907
плечи ваши, в груди не большое
то просто фасон такой и вы худенька
я бы ходила
то просто фасон такой и вы худенька
я бы ходила
я просто порівнюю з іншими пальтами і куртками, які міряла. Ті гарно сиділи по фігурі. але бццли короткими. А ця набагато довша.
Нога на ногу• 21 октября 2016
Нормально она сидит! А вы хотели что бы пуховик в области талии точно совпадал с параметрами вашей талии? Это вам не кофточка.
Глаголица• 21 октября 2016
Ответ дляМамзелькин
а чому цей фрагмент знайшов такий емоційний відгук саме у Вас? :)
Пупс• 21 октября 2016
Прикольна, я б не повертала, але якщо вам відразу сумніви закрадаються то повертайте, бо буде потім в шкафу висіти :(
Санта Барбара
• 21 октября 2016
Ответ дляНога на ногу
хотілось трохи меньше об´єму в талії. Все інше мене влаштовує, навіть той капюшон. Я ж його не бачу
Мамзелькин• 21 октября 2016
Ответ дляГлаголица
тоже самое можно спросить и у Вас)
Ответ дляСанта Барбара
знайшла тему. Там є фірма, бренд.
Там там примерно такой же бренд, как и у вашей куртки. Не верьте всему, что написано.
Ответ дляСанта Барбара
размер оверсайз , еще в тренде )
вообще все шубы и пуховики смотрят по плечам , а там на ком то еле сходится , на ком-то свободно висит , зависит от фигуры - вот ваш вариант что очень даже не плохо