Оно само купилось• 25 октября 2016

Як на "таке" реагувати???

Дівчата...Кап*ць... Вирішила я піти в супер - дорогий салон краси, щоб мені зробили світле мілірування на відросле волосся( роблю його уже 5 років).Значить, записалась я за тиждень до дати(бо там черга). Попросила адміністратора,щоб записали до хорошого спеціаліста, оскільки хотіла зрівняти колір на кінчиках+ підрівняти волосся, на що отримала відповідь, що якраз у цей день буде працювати "майстер" і мені пощастило))). Додам ще, що у них ціни на мілірування від 500 і вище (а у мене волосся майже до пояса)+ стрижка від 200грн. Значить, прийшла я у назначений день, дивлюсь , а над моєю головою працює "майстер" з однієї сторони, а стажерка - з іншої, при чому мене до відома не поставили, не спитали дозволу... Я дуже здивувалась, але подумала, що вони знають, що роблять, і все буде добре. Після такої покраски мені одразу ж подали гарну каву, журнали...Сиджу і відпочиваю...ПРойшло 45 хв., змили , затонували( по їхній наполегливій рекомендаціїї!!! ) голову, я дивлюсь у дзеркало, а я РИЖА !!!!Але не насичено...Мені серце впало в п"ятки. Сиджу, подумки матюкаю їх(((. Зла, як пантера...."Майстер" прозрів, як мене побачив і бігом по другу порцію сильнішого окисника(відбілювача). Його відповідь була:" Я не знаю в чому справа. Давайте, я ще раз попробую. Висвітлиться 100%!". Я уже то червона, то бліда...На що питаю його: " Я не облисію???".-"Ні, Я нанесу захист на волосся". Ну, і я погодилась, діватись нема куди...Значить, пофарбували мене знову. ПРойшла година. Висушили волосся, дивлюсь, а я і далі як ідстрелена((. Випригнула з того крісла, бо за 4 год. відсиліла і задн*цю, і плечі ужасно боліли.. Адміністратор сказала:"МИ Вам зробили знижечку.З ВАс 570грн." Дала 600грн. і пішла. Вийшла на вулицю, відчуваю потилецею, що щось не так...Дивлюсь у дзеркало в магазині, а я як ПОПУГАЙ.Дзвоню до них "Виправляйте ситуацію, бо гроші взяли, а зробили ЧУДО".ПРийшла зранку настепного дня, опять "майстер Роман". Довго він радився з своїми 3 колегами, що зі мною робити. Вирішили затонувати. Затонували, тепер у мене волосся блідо -рижо-біле, а на стиках- сиве. Взяли за тонування з мене ще 180 грн. І в загальному я їм заплатила 780грн.Адміністратор додала мені привиході: ПРийдете до нас днів через 10, знову перефарбуєм, і зробимо Вам знижечку"))) Я в шоці вийшла. Випила кави, подумала, вертаюсь до них знову. Кажу : " Марія , прошу дати мені чеки про оплату за вчорашній день, від руки, з мокрою печаткою і сьоггоднішній з касового апарату!". ВІдповідь вбила мене:" Вчорашній не дам, пройшов день, а а сьогоднішній не дам, бо миз Вас взяли тільки за матеріали"...Влаштувала їм скандал сказала що наступного разу я буду у них обслуговуватись безплатно, вибрала день, попросила подзвонити до власників, директора- ВІДМОВИЛИ....Прийшла сьогодні до їхнього директора, так як власники знаходяться в Англії(це мені так сказали).Вона мене вислухала, сказала, що Роман- їх найкращий спеціаліст!!!! Зверхню поведінку адміністратора - "це поправимо"... записала мене до ін. філії. щоб мені зробили мілірування. На моє: "Надіюсь, я втретє не буду платити за 1 і ту ж послугу???" -"Розберемся" і пішла без "будьте здорові".
Дівчата, що це таке? Як реагувати? Йти до них знову? Може , юристи пора дять, що у такому випадку робити.А Якщо вони знову скажуть заплатити "зі скидкою", платити? І чи варто знову робити мілірування, втретє??
Фото сьогодні зробила, не дуже чіткі, але в загальному можна побачити роботу "Майстра".
Бабушка Бетман• 25 октября 2016
пиздец просто простите

а салон какой ?

автор Оно само купилось • 25 октября 2016
Ответ дляКоко Шанель
Пишите отзывы об этом салоне, где только можно, только указывая название и мастеров. Скорее всего сами захотят исправить ситуацию.
Ага((( з вигляду і зі сьогоднішніх слів директора- їм поф*г... Вона навпаки захищала дії свого найкращого працівника...
Бабушка Бетман• 25 октября 2016
Ответ дляЯ супер-пупер
Ппц... Сама мелируюсь уже 15 лет, и вот моя мастер укатила за границу... Насовсем.. Несколько раз сходила к разным мастерам, тоже рукожопым и дорогим. Сейчас уже 3 месяца некрашеная, надо что-то решать, а я боюсь к себе кого-то подпускать. Автор, желаю Вам удачи и надеюсь, что все завершится положительно для Вас!
а чему уже тут завершатся...разве что лысиной

все итак завершилось
Ответ дляБабушка Бетман
пиздец просто простите

а салон какой ?
ТАК, Я також так це називаю... Опудало за свої ж гроші. З мене чоловік просто р ж а в... Салон ’Фламінго’, Івано-Франківськ. Туди ходить еліта нашого міста... А працівники з такою високою самооцінкою, ніби вони працюють при адміністрації президента.
пионерка_маша• 25 октября 2016
автор, ну не переживайте.Трохи вимиється-не таке буле кольорове.І ще, більше не платіть якщо щось не так.Знижечку вони парять свою.
Ответ дляБабушка Бетман

все итак завершилось
Не дай Бог! Я і так така на нервах, куди не ходжу- думаю про цю ситуацію, перемотую все в голові. Не знаю, у мене ще є надія...
Бабушка Бетман• 25 октября 2016
Ответ дляОно само купилось
да сочувствую..оно смоется конечно, но опять палить я б не стала(
Ответ дляпионерка_маша
Не змиється... В тому і біда...
Ответ дляБабушка Бетман
Але і так ходити не можу...Тим більше, у мене по переду часті походи до лікаря...Мені соромно...Я за 5 років такого ще не мала. У мене могло бути , навпаки, світліше волосся, але аж ніяк не таке...

Ответ дляpolina2311
а вы сделали запись в книгу жалоб и предложений,о том что они,как это помягче написать,даже не знаю,с вашими волосами
Ні(((( Напишу у неділю...Я тоді протупила, мене розвели як дівчинку...
tanya-ttt• 25 октября 2016
Ответ дляОно само купилось
автор, а хто вам сказав що Фламінго нормальний салон?
Щука• 25 октября 2016
Якщо Ви Києва, можу порекомендувати чудового колориста .
Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 октября 2016
У меня такая же ситуация... Не хочу даже никому рассказывать как лохонулась я... Стыдно - до ужаса! Заплатила деньги, мучили меня практиканты 5 часов (хотя никто не предупредил, что на мне практиковаться будут)... Короче, как в страшном сне побывала!!! Но у меня лучше. Я завивку делала, так я пришла домой и хорошенько все смыла и стало на свои места, а то как запутанное кубло на голове! Фу... Как вспомню, так аж плохо становится! Хотела сменить парикмахера... Теперь все! Никогда! Всю жизнь теперь к своему ходить буду. Мне аж стыдно перед ней теперь:-) Надеюсь не заметит, что я что-то с собой делала в её отсутствие:-)
Банка с бутылками• 25 октября 2016
У меня такого плана было три года назад, точнее обещали сделать биозавивку, сделали химию, было красиво, но когда начало через пару месяцев отрастать - поняла что меня развели, потом искала мастера чтобы состриг мне длину красиво на химии - сделали + пока я спала после ночной смены в конце забадяжили мне на волосы вечернюю прическу, при этом я сидела в спортивном костюме, за которую содрали денег, сил не было просто ругаться, но эмоции были совершенно противоположные, я чуть сама заржала, правда мужу понравилось, на Борщаговке такая цыпочка появилась симпатичная )))
Тоже постоянно попадала на таких ’разводчиков’, чем они только думаю, это же их репутация!!!
В итоге написала пару комментов об их салонах, не знаю, может уже удалили )
Теперь я нашла свой салон, ну и более-менее мастеров нормальных, в наше время нельзя так просто отдаваться кому попало, а то наэкспериментируют
Поросенка• 25 октября 2016
Ответ дляdieforlife
треба було не платити...
100%! Не потрібно було платити. В нас була неприємна ситуація з дитячою стрижкою:( Наш перукар пішля в декретну відпустку, а на її місті інший майстер. Я запитала чи зможе вона зробити красивий узор (будь-який). Наголосила, що для нас це важливо, адже у синочка випуский. Майстер мене запевнив, що все зможе зробити. І тут починається жах:( Десь 1,5 години вона стригла синульку (хоча наш майстер справлялась за пів годинки). А потім просто сказала, що в неї не той емоційний стан, щоб робити візерунок. І взагалі в неї не має тримеру, їдуть в другу перкарню хай Вам зроблять. Чоловік каже заплатимо і підемо в іншу перукарню. Слухайте, мене це так заділо -’Не той емоційний стан’, адже я два раза запитувала чи зможе вона зробити візерунок! Вихід із ситуації - я просто не заплатила за дану ’послугу’ і все!
Поросенка• 25 октября 2016
Ой, іще майтер добавила що в неї просто не має часу на візерунок (це при тому що ми чекали 20 хвилин поки вона пофарбує попередню лієнтку) .Ох і нік в мене, в тему - чоловік теж сказав що я порося. Не заплатила, адже вона ж підстригла малого.
Ответ дляtanya-ttt
Мені знайомі рекомендували...Я і повірила...Одні хами високомірні.
Ответ дляЩука
Дякую, ні, я з Франківська...
СМСница• 25 октября 2016
Просто жесть( У меня была тоже похожая ситуация - все такие пафосные, с супер-подходом, сделали мелирование-тонирование на темно-русые длинные волосы и я стала соль-перец, чесслово как будто сто лет в обед! Это видать так боялись моих предупреждений - чтобы никакого рыжего оттенка в мелировании не было) Назвали цену - я чуть не упала! Тоже все. Начала по отзывам подруг и знакомых искать нормального мастера с нормальными ценами. В итоге имею двух девочек (вдруг одна в отпуске - пишу ь к другой). Свой мастер - большой плюс. Знает твои запросы, оттенки по покраске, где и как стричь.
На Вашем месте не платила бы. Но понимаю что в эмоциях сразу не разберешься - у меня была подобная ситуация и я тоже заплатила)
Неудачный оттенок хорошо снимает хороший проф.шампунь тонировочный. У меня сейчас стрижка плюс осветление - такой шампунь имею всегда, через некоторое время на волосах все равно желтизна проступает и оттеночное средство использую при мытье волос.

Ответ дляСМСница
Я також завжди ходила до одного і тогож майстра...Але захотілось сходити в той салон, подивитись, можливо хтось краще робить...
brenda2305• 25 октября 2016
Это так монитор отсвечивает, или у Вас там три цвета в итоге вышло?
По идее деньги с Вас взять не должны были. Их должны были вычесть с мастера. Потому что результата он не добился. И директор не прав. Они должны переделать за свой счет.

Теперь о том, что делать: не спешите. Тонирование будет постепенно смываться. Сейчас Ваша задача - дать волосам возможность отдохнуть, потому что два осветление за один раз - это и так испытание.

Я вот смотрю-смотрю, рыжим взялись свои волосы? Потому что помимо рыжего я вижу блонд и еще какой-то темный (может, у меня экран не так отображает?)
СМСница• 25 октября 2016
Для себя сделала выводы - только отзывы реальные) иначе можно попасть со своей головой в плохую историю)
У меня была мастерица всегда одна - уехала в Италию к маме. Завела вторую - вышла замуж в Австрию) Потом растила волосы, приходила к нам на дом девушка - стригла всю семью, меня мелировала, потом ушла в декрет. Вот у меня и получилось, что осталась без мастерицы, и почему неудачно попала (история выше).
Ответ дляbrenda2305

Так, вийшло декілька кольориів: попередня міліровка- блонд, на стиках, де вони вчора попали на попер. міліровку - пепел, рудий - тонований, а знизу, мій природній русий...
brenda2305• 25 октября 2016
Ответ дляОно само купилось
Я поняла. Вам нужно подождать 10-12 дней, пока тонировка начнет вымываться. Потом по волосам уже можно будет решить, что делать дальше. Скорее всего это будет еще одно мелирование, чтобы рассеять рыжий оттенок. Но только вначале нужно подождать, пока тонировка уйдет чуток.
Ответ дляbrenda2305
Як Ви думаєте, вони зроблять мілірування по тим же рудим пасмам? Чи це не реально? Майстер буде інший...
жижифреймут• 25 октября 2016
Что Вам дельного посоветовали? не уверена, на думаю, без чека невозможно куда-то в инстанции пожаловаться, например: http://www.dsiu.gov.ua/ Но попробовать можно. Еще возмездия ради можно было бы заказать у них дорогостоящую процедуру и уйти не заплатив, на выходе пояснив, что это моральная компенсация.
brenda2305• 25 октября 2016
Ответ дляОно само купилось
Вы знаете, тут вопрос сложный. По хорошему - да, надо выбрать вот эти самые рудые пряди, и привести их в порядок. Но будет ли мастер заниматься этим (это достаточно трудоемкий процесс) - надо уточнить ДО процедуры. Потому что вполне может быть, что Вам просто наберут мелирование заново (наберут, как наберется).

Но, в любом случае, Вы погодите. Вполне может быть, что после того, как тонирование начнет смываться, все будет выглядеть гораздо лучше. И тогда уже можно будет принимать решение.
Ответ дляжижифреймут
Так, без чеків тяжко буде довести щось...Але, салон розташований у такому-собі приміщенні Бастіон, де є багато сувенір. магазинів, кафешок, ресторан і т.д. , там є камери, може це допоможе, хоча у мене великі сумніви та й наше правосуддя не всиляє надії...
Ответ дляbrenda2305

У всякому разі буду просити ,щоб вибирали руді пасма...А якщо я кожного дня буду мити волосся, є вірогідність, що до неділі тонування трошки змиється?
brenda2305• 25 октября 2016
Ответ дляОно само купилось
Конечно. Тонирование как раз от шампуня и вымывается))). Используйте шампуни не из серии для окрашенных волос, и красители будут вымываться. Но только без фанатизма: Ваши волосы и так пострадали, выберите какой-то нейтральный шампунь (питательный, например).