Мона Лиза• 15 июля 2013

Мамы первоклашек у кого есть список всего, что нужно купить для первоклашки

Напишите плиз все что нужно купить
Вишнёвая Леди• 15 июля 2013
В каждой школе по разному...

Вишнёвая Леди• 15 июля 2013
Нам говорили купить:
2 шариковые ручки,простой карандаш, резинка, точилка, линейка,
Цветные карандаши, обложки для книг и тетрадей, кисточки и стакан для рисования.
10 тетрадей в косую (на 12 листов)
10 тетрадей в клетку
Альбом для рисования.
Цветная бумага, цветной картон,пластилин,доска для лепки, краски акварельные.
Папка для трудов, папка для тетрадей, подставка для книг.
Krasotulka• 15 июля 2013
Ответ дляОльга и Лерия
В каждой школе по разному...
!!! это точно!
Krasotulka• 15 июля 2013
Ответ дляОльга и Лерия
Нам говорили купить:
10 тетрадей в косую (на 12 листов)
10 тетрадей в клетку
Альбом для рисования.
а у нас вся канцелярия закупается всем классом. так проще и дешевле, все сбрасываемся и закупаем оптом. еще и доставку бесплатно прямо в школу делает. на второй год тоже так делаем-очень удобно.
мы покупаем только портфели и пеналы. при чем, пеналы учительница не разрешает раскладные, самые обычные сумочкой. говорит, что большие книги, тетради и пеналы очень мешают большие.
Бабайко• 15 июля 2013
список есть у Вашей учительницы)))
автор Мона Лиза • 15 июля 2013
Ответ дляБабайко
список есть у Вашей учительницы)))
Да, есть, и у нас был, только мы его потеряли...
Яніна• 15 июля 2013
Ответ дляМона Лиза
Сходіть в школу і візьміть у секретаря. Я не пам’ятаю точно, що ми рік тому купували (син уже в 2-й піде), але порівняно з попередніми постами - менше всього було. Це від школи все-таки залежить. Ми не купували папку для праці, підставку для книг, наприклад.
Одне можу сказати - запасіться ручками і олівцями. Беріть різної форми ручки, дитина потім вибере, якою зручніше писати, недорогі, оскільки губляться на раз.
В пеналі повинні лежати - дві ручки, два олівця, гумка, точилка, набір кольорових олівців, лінійка на 10 см. Все, нічого зайвого.
В нашій школі діти не носять із собою речі для праці-малювання - ми все здали на початку року, і воно зберігається в класі.
Зайвими не будуть:
- гуаш 6-9 кольорів
- набір пензликів
- кольоровий папір і картон
- білий картон
- пластилін, дощечка, стеки
- клей ПВА з пезликом
- палітра і стаканчик для малювання, альбом з відривним листами
- папка і обкладинки для зошитів
- зошити в клітинку і косу на 12 листів візміть по 6-10 шт, далі докупите, раптом що
Обкладинки для книг раджу брати самеклейні універсальні. Ми просто обкладали залишками білих шпалер. Охайно і зразу видно, де твоя книга.
Ми купували все десь в серпні, коли його повно в магазинах. Скоро почнемо на новий навчальний рік затарюватись.
inna_13• 15 июля 2013
А мы, когда шли в 1 класс, зашли в магазин канцтоваров, у них был нужный список. Все купили в одном месте :)
автор Мона Лиза • 15 июля 2013
Ответ дляЯніна
Зайвими не будуть:
- гуаш 6-9 кольорів
- набір пензликів
- кольоровий папір і картон
- білий картон
- пластилін, дощечка, стеки
- клей ПВА з пезликом
- папка і обкладинки для зошитів
Большое спасибо!