Дівчата,хто робив?
Плюси і мінуси,розкажіть...
за скільки разів змиється?
І чи варто взагалі мені це робити,якщо у мене каре і голову мию щодня..
Ответ дляvikiss
купите тонирующую маску Рябинку за 12 грн, тот тон который вы хотите и попробуйте.
ви маєте на увазі,що не варто,бо швидко змиється?
brenda2305• 09 ноября 2016
За сколько смоется зависит от того, чем тонировать, как Вы ухаживаете за волосами и еще рядом факторов. Волосам процедура не вредит, наоборот, они становятся более гладкими и блестящими.
Поэтому не бойтесь)