Я натуралка• 13 ноября 2016

От скажіть, це жлобство?

Останнім часом багато думаю про те, як живем. Заробляємо, як для обл.центру непогано - близько 12-14 тис.грн. Тим не менше, все одно постійно економимо: одяг із секонду, ремонт В хаті робили із найкращих із дешевих матеріалів (ще не доробити, живем так 2 роки), в кафе- ресторани не ходимо. Харчуємось більш-менш нормально: мясо є постійно, але різне: то вирізка, то печінка. Раз на рік їздимо на море в Одесу. 10 років разом, дітей не маємо . Розумію, що якби не економили, не змогли б побудуватися, купити машину і ще 1 - кімн.квартиру ( це без допомоги батьків).
Предмети розкоші - я їх просто не розумію. Є гарна довга дублонка - не ношу, бо не зручно. Із золотих прикрас - ношу тільки сережки ( хоча є і інші). В перукарню - 2 р.на рік, в мене довге волосся. Манікюр дуже рідко, в мене нігті болісно реагують на гель-лак.
Дивуємося (але ні в якому разі не осуджуємо) тим, в кого дохід 5 тис. на сім´ю і купують диині дорогий телефон, або одягаються тільки з магазинів.
От не знаю, жлобство це, чи необхідність? Але завжди розраховуємо тільки на себе...
Бесбардак• 13 ноября 2016
Ответ дляЯ натуралка
Моєї з/п не хватає абсолютно ( 4 тис.грн). Відкладає чол. Чесно, навіть не знаю, скільки. Напевно близько 8 тис/місяць.
Побутову техніку покупляли якісну і дорогу - за 2 роки майже всю. ( Ще хочу ще один телевізор 32ку в кухню, а чоловік каже, що 21 діагоналі достатньо)
А чоловік вам не дає ні копійки ?
Трактор Вика• 13 ноября 2016
Автор, ВАс не поймут, просто Вы расставляете приоритеты по другому, хотите нажить недвижимость, возможно даже чтоб потом не говорить своим детям ’ты должен быть мне благодарен, что я тебя родила, а дальше иди и сам разбирайся, больше мне дать тебе нечего’. У каждого свое понятие жить, я тоже хочу дать своему ребенку выше старт, а не ходить как лялька золотом обвешанная, облитая парфюмом, а мой ребенок чтоб жил в съемной комнате в общаге с тараканами. Каждый выбирает свою жизнь. Один совет - на те деньги что Вы тратите в Одессе - можно на дней 7 поехать глянуть что-то забугром, пока деток нет это возможно, будет потом что вспомнит да и вообще путешествия - это очень интересно, а в Одессу еще с детьми накатаетесь, пока маленькие будут. По поводу советчиц тут - посмотрите тут тема была день тому про худышку, ее все интересовало достаточно ли она себя довела до худобы - а на ее фоне двери дсп советского образца крашенные масляной краской, к чему я говорю, тут половина согласна жить в трущобах, главное чтоб шуба (минимум жилетка) норка была, ногти гель-лак и сумка луи вуитон из Китая и телефон айфон, пусть даже б/у, но айфон!.
автор Я натуралка • 13 ноября 2016
Ответ дляБесбардак
А чоловік вам не дає ні копійки ?
в принципі дає, каже - ти знаєш, де гроші, бери собі.
Справа не в тому, просто мені не цікаві якісь предмети розкоші (телефони, сумки). Єдине за чим жалію - то подорожі, але то з часом.
І ще на рахунок витрат - величезна сума йшла на лікування непонятно чого (безпліддя нам не ставили) - аналізи, вітаміни, гормони - думаю тисяч 20. Ми не рахували
автор Я натуралка • 13 ноября 2016
Ответ дляТрактор Вика
От і я не розумію, чим айфон кращий за мій Prestigio? Ну трохи камера краща. Брендові сумка - ага, в нашому обл.центрі, без доріг, по болоті, на високих підборах на роботу - комічно. Можна в театр, чи ресторан - це 2 рази на рік, нафіга дорога сумка і шуба? Ага, а ще в шубі, з сумкою і на підборах виходжу така із Лачетті ))))
Але навколо всі диктують: це тобі потрібно, ти що, одяг і всякі цяцьки - то наше все.
Подобався С.Джобс - чорний гольф і джинси, а також європейські політики- леді - вони без пафосу. А взагалі, червячок закрадається...
Цветок Мира• 13 ноября 2016
Ответ дляЯ натуралка
Вибачте, а по скільки вам років?
автор Я натуралка • 13 ноября 2016
По 33.
Русская Богатырша• 13 ноября 2016
Каждому свою,кому то сумки и шмотки брендовые , а кто то прежде всего на жилье откладывает.
Я вот наоборот другого не понимаю, когда девушки ходят в натуральных шубах ,лицо наколотое , а сама живет в старой убитой хрущевке с бабушкой и ест мивину, зато идет по улице корону поправляет ...