Я тут с краю постою• 18 ноября 2016
Потемніє/ не потемніє? Про волосся й очі.
В нас з чоловіком - обоє темно-русі, кароокі двоє блондинистих голубооких дітей. Зіграли роль гени від бабусь і дідусів, та й у родині у нас багато блондинів і блондинок . Старша дочка уже не в тому віці коли там може колір волосся чи очей змінитись, та й з кожним роком очі стають ще ясніші й коси ні трохи не темніють.Проте чомусь всі впевнені що у них ще все потемніє. Ми звичайно в це не вірим тому відповідаєм завжди посмішкою.А чи було у кого що кольоротип споавді кардинально мінявся після 5-ти років? Мені здається що таке рідко буває уже після п´ятиріччя, принаймі кардинально.
Кучерявочка• 18 ноября 2016
є імовірність, що колір волосся зміниться під час статевого дозрівання, але не думаю, що кардинально. В мене дитина, навпаки, народилася з чорним волоссям, а за кілька років стала світло русява
лаМпочка• 18 ноября 2016
Глаза уже точно не поменяются, а волосы вполне могут потемнеть. У меня дочка была пепельной блондинкой в детстве, а к 7ми годам стала русой как папа.
Я тут с краю постою
• 18 ноября 2016
Ответ дляБандитка Сью
У меня в 7 лет поменялись и волосы, и глазч. У моего отца в 8
Цікаво, дякую.
Мафиозная• 18 ноября 2016
у моєї дитини очі у 7 років стали зеленими.
від народження були сірі.
Читала, що таке може бути після стресу(вона пережила сильний, лікувались)
від народження були сірі.
Я тут с краю постою
• 18 ноября 2016
Ответ дляМафиозная
від народження були сірі.
Нічого собі. Вперше таке чую. Цікаво.
Майская киска• 18 ноября 2016
Ответ длялаМпочка
Я так же. А сейчас вообще почти шоколадная. Но глаза голубые, кпк и в детстве.
ХуАнита• 18 ноября 2016
Волосы точно потемнеют.Глаза могут остаться голубыми,а могут стать серыми или зелеными.
У моей дочки тоже глаза сине-голубые,а у меня и у мужа темно-карие.Хотя у моих родителей светлые глаза.Но похожа я на отца))
На привозе• 18 ноября 2016
Муж до 17лет ходил голубоглазым блондином, после волосы стали темнеть, сейчас ходит с черными волосами и серо-голубыми глазами (ему 35 сейчас).
Кусочек Сыра• 18 ноября 2016
я після 10 помінялась - була світленька, стала темно руса. при чому майже моментально - по волоссю ( у мене було довге) - кожні пару см суттєво відрізнялись від наступних))
Кусочек Сыра• 18 ноября 2016
а очі, що в свекрухи що в чоловіка в дитинстві були шоколадні, у свекрухи зараз світло зелені, а в чоловіка темно зелені з шоколадним відливом.
тобто у них колір міняється протягом усього життя.
в дітей обох теж шоколадні. самій цікаво, чи поміняються))
Луковая• 18 ноября 2016
У старшего сына и у его друга волосы потемнели лет в 7-8. Оба были пшеничными, сын потемнел не очень, а друг потемнел существенно.
Тоскующая• 18 ноября 2016
У нас с подругой лет в 7-8 волосы были одинакового светло-пшеничного цвета. Тепеоь у меня оттенок 8, а у нее вообще 7
Вероятненько• 18 ноября 2016
У моего сына после 10лет потемнели волосы и намного. Глаза с голубых стали зелеными,
Звезда в шоке• 18 ноября 2016
У моїх дітей було світле волосся , особливо в доньки. Зараз синові 12 років, він уже зовсім чорний, як я, доньці - 6 вона русява, але з кожним роком стає темнішою. Але в нас в роду така особливість. Мені ще дитиною дивно було, коли бабуся казала, що мій тато був у дитинстві біловолосий, я то бачила, що він чорноволосий)))
А очі не змінили колір, були сіро-голубі , такими й залишилися