СССРовна• 21 ноября 2016
Через скільки місяців після родів у вас почались місячні?
Ход конём• 22 ноября 2016
всі на ГВ, перша дитина після -1,5 , друга 6 місяців, довго повірити не могла теж), потім настумний раз в 9 міс
Улучшанский-Ухудшанский• 22 ноября 2016
1. Через 3 мес после родов, ГВ - 2года 9 мес. 2. Через месяц, ГВ - 2 года+
Блондинка в Шоколаде• 22 ноября 2016
Пока 6 мес прошло и нету, пусть еще годик не будет )) так отвыкла ))))))))) полное ГВ.
Зубачистка• 22 ноября 2016
через 1 місяць (ГВ було). Навіть не думала, що буває інакше, поки не прочитала цю тему.
Из ДОМа-2 Я• 22 ноября 2016
а что Вам дадут эти ответы? у всех все по-разному
даже у 1 женщины посл разных родов по-разному:
1 - 18 месяцев
2 - 10 месяцев
3 - 21 месяц
1 - 18 месяцев
2 - 10 месяцев
3 - 21 месяц
Трусы с капюшоном• 22 ноября 2016
после окончания ГВ. Первый раз через год, второй - через полтора
Парасюха• 22 ноября 2016
Ответ дляСССРовна

в мене після першої дитини також після року а після оцих родів пройшло 7 міс поча боліти вже паро днів живіт і от бачу ще сама незнаю чи то критичні чи що то таке... може то некритичні а так щось((( боюсь вже... до ранку далеко...
они самые:))
ДинамоКит• 22 ноября 2016
Через 1,1 после первых родов забеременела снова, месячных не было. Когда младшей был 1,10 начались.
В целом я была без месячных 4 с половиной года
На-перекуре• 22 ноября 2016
1 - где-то на 56 день,
2 - на 43й,
3 - на 60й...
все с ГВ...
вот такая я плодовитая....
2 - на 43й,
3 - на 60й...
все с ГВ...
вот такая я плодовитая....
Кнопус• 22 ноября 2016
після первих - через 1 рік 3 міс.
після других через 2 роки і 4 міс.
обоє ГВ
після других через 2 роки і 4 міс.
обоє ГВ