Пьяная вишня• 27 ноября 2016

Отчисление с садике. Кто знает подскажите.

Девочки, кто знает. Садик ОБЯЗАН исключить ребёнка за непосещение больше чем 2 месяца, или на их усмотрение?
Или могут и не исключать?
Предупреждать родителей должны?

Ситуация - мы пришли в сентябре, поздороваться так сказать, хотя думала начинать водить в ясли уже тогда (1г9мес). Воспитатели очень попросили приводит хотя бы через месяц-1,5, пока другие детки адаптируются, так как моя самая мелкая и ей больше внимания нужно.

Думала вести в октябре-ноябре, но по семейным обстоятельствам дочка была с бабушкой (баьагка согласилась побыть). Вот думаю завтра идти брать справку в садик и начинать водить.

И переживаю, что вдруг мне там скажут, что отчислили... Хотя садик у нас вроде вменяемый.

И по справке - какую нужно брать? По семейным обстоятельствам?
ЛедиДи• 27 ноября 2016
мы писали заявление где указывали, что ребенок не будет ходить три месяца, еще вариант попросите втихаря чтобы ее изредка отмечали в журнале, правда тогда вам придется за якобы посещенные дни платить
Манька Галченок• 27 ноября 2016
Если вас уже приняли в группу, отчислить не могут, это же не работа и не прогулы)
справка о том, что ребенок здоров и может посещать детский коллектив. Ну и все остальные анализы, если не сдавали.
Апочемучка• 27 ноября 2016
Никакая справка сейчас уже не нужна, отменили ведь с 1 сентября. Нам сказали отчислят если 2 мес. не водить, так как многим нужен садик. Но я думаю должны позвонить, прежде чем отчислят.
Я вся ваша• 27 ноября 2016
у нас если не посещаешь сад больше двух месяцев, должен подойти и написать заяву.
Кумушка• 27 ноября 2016
Ответ дляАпочемучка
В смысле, не нужна? У нас, если 3 дня ребенок не ходит, то уже нужна справка от врача, что здоров. Действительно отменили и где можно почитать про это?
Майор Медуза• 27 ноября 2016
Отчислить ребенка за непосещение не могут.

12. Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу
державної та комунальної форми власності може здійснюватись:

за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

на підставі медичного висновку про стан здоров´я дитини, що
виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному
навчальному закладі даного типу. Такий висновок одночасно повинен
містити рекомендації щодо типу дошкільного навчального закладу, в
якому доцільне подальше перебування дитини; { Абзац третій пункту
12 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 530
( 530-2015-п ) від 29.07.2015 }

у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які
їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація дошкільного навчального закладу зобов´язана
письмово із зазначенням причин повідомити батьків або осіб, які їх
замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних
днів. { Абзац п´ятий пункту 12 із змінами, внесеними згідно з
Постановою КМ N 530 ( 530-2015-п ) від 29.07.2015 }

Забороняється безпідставне відрахування дитини з дошкільного
навчального закладу.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/305-2003-п
-Ань-• 28 ноября 2016
Ответ дляКумушка
В Україні з 24 травня 2016р. діють нові Санітарні правила для дитсадків.

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0563-16/page

Розділ ХІІ п.2:
’Діти з ознаками інфекційного захворювання до дошкільного навчального закладу не приймаються. Після перенесеного інфекційного захворювання приймання дітей до дошкільного навчального закладу дозволяється за наявності медичної довідки закладу охорони здоров’я, в якому дитина перебуває під медичним наглядом. У довідці лікарем-педіатром або лікарем загальної практики - сімейним лікарем вказуються рекомендації щодо індивідуальних особливостей режиму дитини-реконвалесцента на перші 10-14 днів.
Діти після тимчасової відсутності у дошкільному навчальному закладі з інших причин приймаються без медичних довідок за умови відсутності явних ознак захворювання.’