Хочу купити дочці сапожки Демар, не можу визначитися з моделлю....Little Lamb? Nobi? Fuzzy? Teddy? Підкажіть, чи зручно їх взувати, бо підйом трохи є. Чи взагалі краще валянки (наприклад, Котофей)? Буду вдячна за поради!
Ответ дляgorikua
малій вже 6,5 рочків, маємо ніжку худеньку, але сам підйом високий, починаючи з 1,5 рочка купувала 3 зими підряд одну й ту ж саму модельку - Демар Snow Mar...Супер,як по якості, так і в носці...
Зараз сину 1,8 купила, ніжка пухленька ,купила - Демар Snow Raid
Дякую, зараз подивлюся на ці моделі. А ніжки ніколи не мерзли, а то я купила шкіряні, ніби й серединка тепла, вже кілька разів ніжки були холодні, тому Демари думаю купити
Бабушка мороз• 30 ноября 2016
Мы в 1,9 тоже носили Демар Snow Mar. Очень хорошая модель, и в носке хорошие. В конце сезона остались как новые.
Вот Она Я• 30 ноября 2016
для меня лучшая модель демвр догги и удобно одевать и ноги всегда тёплые
Вот Она Я• 30 ноября 2016
22 23 стелька 15
24 25 стелька 16
берите 22 23
померяйте в магазине
а закажите в инэте
24 25 стелька 16
берите 22 23
померяйте в магазине
а закажите в инэте
Ответ дляZaya30
Дівчата, а ця модель не виглядає дуже об´ємною, бо в нас ніжка 14,3 см (треба буде розмір 24-25)? Думаю, чи цей запас спереду не дуже ніжку великою робитиме (щоб не була нога ’як у поліського злодія’)
. Нам і так кажуть, що на наш вік у нас нога огогооооооо
не виглядає взагалі, вони дуже акуратненькі, напишіть електронку пошукаю наші перші фото і скину ,побачите...І дуже теплі,я навіть,коли їх взували, то або зимові колготки вдягали тільки, без носочка, абодеміколготку і носочка, і все, - а головне, там ще зверху тканина, так вона ніколи не була мокрою...
Ответ дляZaya30
ну в малої моєї ножка не дуже швидко росте, ми в 1-му класі і рзмір носимо 29-30, а малому зараз 1,7, то купила демари 20-21, ніжка 14,1, але пухленнка