Хочу декоративну штукатурку в спальню, але матову однотонну, не блискучу і не рябу. Щось типу травертино. У кого є така, підкажіть як вона виглядає саме в спальні і чи добре миється?
Тумба-юмба• 13 декабря 2016
Не знаю что такое Травертино... У меня Венецианская штукатурка жемчужно-перламутровая везде, кроме детской комнаты и санузлов. Супер. Проблем нет.
Ответ дляValia007
Ой,ви з Рівного?Ми майже земляки!)))я з м.Дубно;)
Ага, та мабуть ще й тезки))
Детсадовский полицейский• 13 декабря 2016
Ответ дляТумба-юмба
Венеціанка мені дуже подобається, але виглядає класично, в мою квартиру не впишеться, я щось хочу більш до модерну, просте.
Ответ дляДетсадовский полицейский
У меня вот такая в коридоре, очень довольна. Вот правда в спальне мне кажется лучше все- таки обои
От для коридору дуже гарно) Хотіла б ще в спальні побачити, бо уявлення навіть не маю як вона виглядатиме.
Тумба-юмба• 13 декабря 2016
Ответ дляvalentina8608
У меня стиль квартиры хай тек. Вписывается венецианка просто прекрасно.
Ответ дляmamado4ek
Камень травентино у меня. Очень красиво. У меня на кухне.
Покажіть як виглядає, цікавить техніка нанесення.
Ответ дляValia007
в спальню підійде більш класичним методом,або навіть без розшивки.
Щось таке я собі і уявляю, як на останньому фото. І колір білий або молочний.
Ответ дляmamado4ek
Днем лучше, наверное ,видно
Дуже гарно, техніка подобається, цікаво чи для спальні підійде чи не буде виглядати холодно.
Ответ дляvalentina8608
У меня в спальне обои.Страшно надоели, да по швах разошлись в некоторых местах. Прям смотреть не могу, хотя в глаза не бросается. Тоже хочу штукатурку. Но задаюсь таким же вопросом.
Разумная Губка
• 14 декабря 2016
Ответ дляmamado4ek
А это в гостинной
Клас. Скажіть, а такий вид штукатурки не сильно блистить чи переливається, увагу не відволікає? )) Шпалери мені теж набридли, повідклеювалися в кутках ще й син помалював частково. На кухні ми робили звичайною шпатлівкою, наносили мазки шпателем, фарбували в кремовий колір, а зверху лак. Практично, гарно і зовсім не дорого. Чоловік хоче таку ж в спальню, але як на мене буде грубувато виглядати на великій площі, тому шукаю альтернативу )
Нет,не блестит. Но там есть немного перламутра, поэтому вечером от света лампочек переливается.
В гостиной у меня скомбинировано с обоями. А у подружки полностью штукатурка в коридоре Гротто,а в гостиной Каньен. Очень красиво. И не холодно. А вот за спальню не знаю. Хотя думаю,что будет тоже хорошо. Может оттенок потеплее.
Нам и подруге делал мастер от ’Ельф Декор’ советовал, что и где лучше.
Ответ дляРазумная Губка
вона може бути блискуча або ні,залежно який підклад іде на низ.і сама феєрія йде в трьох варіантах вайт,голд і транспаранте і відповідно виглядає теж по різному.
Разумная Губка
• 14 декабря 2016
Ответ дляmamado4ek
А сколько сейчас метр травертино стоит?
Вчора мені пропонували за 360 грн, ще ціни толком не моніторила.
Ответ дляРазумная Губка
Щось дорого,це що з роботою майстра вже?хто виробник?
він є різний,якщо не самий дешевий і не самий дорогий, то стає приблизно 200грн м2 сам матеріал,а майстри (в Дубно) за роботу беруть приблизно 80-100грн м2 залежно від площі і від майстра...
феєрія по ціні дешевша в два рази.
якщо цікавить пишіть в приват,чоловік займається декоративними штукатурками вже 8 років,дам номера тел. він може Вас гарно проконсультувати.:)
феєрія по ціні дешевша в два рази.