СССРовна• 08 января 2017

Мокнучий дерматит на личку у немовлятка.

Спровокований алергією.
Виключно грудне вигодовування, я на дієті, але ранка вже третю добу не затягується.
Прошу порадити, чим краще обробити та підсушити.
Дякую.
Угадайс• 08 января 2017
Фото є?
Угадайс• 08 января 2017
Можливо, відвар льону - він ’стягує’ шкіру, заживляє.
Я такая боевая• 08 января 2017
Я отваром лаврового листа протирала и купала малыша, помогало
Блондинка в Шоколаде• 08 января 2017
Каламин
IngaB• 08 января 2017
Судокрем
Угадайс• 08 января 2017
До речі, про дієту при ГВ:’Діалог в американському пологовому будинку:
- У вас породіллі їдять все, що хочуть, одразу після пологів?
- А чому б і ні? Вагітність і пологи - це не хвороба, а фізіологічний процес!
- Так, але в немовляти буде боліти животик?
- Ймовірно, але для того є дитячі краплі для лікування колік у немовляти.
- То, можливо, не провокувати ці коліки, дотримуватися дієти?
- Але якщо обмежувати жінку в їжі, може бути не дуже смачне молоко. І дитина також буде плакати. Крім того, жінка не повинна переживати стрес. Материнство повинно бути в радість і не обмежувати жінку хоча б в харчуванні.
Така вона вільна країна :)) Лібералізація у всьому. І діти виростають, і рівень захворюваності не більший’.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1210671315...
nas517517• 08 января 2017
Цинковая мазь хорошо сушит. Крема жирные для этого дела.
Мочалкин блюз• 08 января 2017
В моєї донечки таке почалося в 5 місяців. Зараз нам 7 років, цей жах переросли. Пробували різні методи, але марно. Потім нам порадили лікаря, в якої син мав цю ж проблему по всьому тілу. Вона перелопатила гору медичної літератури і зробила крем( не гормональний). Ось з цим кермом ми і виросли.
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляУгадайс
Фото є?
Так
Зоя Жорівна• 08 января 2017
Ответ дляЯ такая боевая
Мне такой совет дала наш педиатр кода у нас была потничка потом мы еще 2 недели лечил аллергию от лаврушки. Хорошо хоть не купила ребенка а толтко протирал

Поэтому к она врушки отношусь плохо
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляУгадайс
Дякую.
Я якраз з тих, що нехтували дієтою до того часу поки з дитиною такого не сталось.
Тому американці для мене не приклад.
feelfree• 08 января 2017
10 ответов - и никто не сказал, что нужно к врачу!
Лаврушка, цинковая мазь, что угодно.....
Угадайс• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Так
Бідненьке(Ви до дерматолога звертались? Мені лікар-травник робила мазь на основі прополісу, коли в мого немовлятка був атопічний дерматит і теж мокнучі прищики на личку.
Угадайс• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Дякую.
Тому американці для мене не приклад.
Я сиділа на дієті, а в сина був атопічний дерматит...
Бесбардак• 08 января 2017
Судя по фото, лучше в больницу
Бесбардак• 08 января 2017
Ответ дляУгадайс
Как долго у Вас был?
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляЗоя Жорівна

Поэтому к она врушки отношусь плохо
Нам лікар призначила крем виготовлений в аптеці за рецептурою на основі парафіну.
З того часу якраз ще більше загострилось.
Блондинка в Шоколаде• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Так
Вы прикалываетесь? Как можно было довести до такого состояния? С такой мамашей и врагов не нужно...
Как же оно беспокоит ребенка, представляю(((
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляfeelfree
Ми вже там були, до нього шкіра була в кращому стані.
Блондинка в Шоколаде• 08 января 2017
ПОВТОРЮ КАПСЛОКОМ, ВОЗМОЖНО НЕ ЗАМЕТИЛИ, КАЛАМИН ЛОСЬОН ОЧЕНЬ ХОРОШО ПОДСУШИВАЕТ И СНИМАЕТ ЗУД.
Бесбардак• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Дякую.
Тому американці для мене не приклад.
У нас с 2,5 месяцев началась такая беда, села на диету, потом вообще бросила гв, так как не могли понять от чего сыпит и сейчас нам 7, а все равно то появляется сыпь то проходит, толком прикорм не можем начать
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Давайте допобачення.
Блондинка в Шоколаде• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Кроме мазей даете ли вы ребенку противоаллергические капли? Убрали ли вы стир.порошок( замена на хоз мыло), убрали ли своего рациона молоко, например?
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Дякую.
Блондинка в Шоколаде• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Давайте допобачення.
Правда в глаза колет?
Бесбардак• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Нам его тоже прописывали не помогло, а обострилась. Но не до такого состояния как у Вас. Мы пили энтеросгель, супрастин, гипоаллергенная смесь и мазь
ulanova72• 08 января 2017
Какой город? Есть опыт в Днепре.
автор СССРовна • 08 января 2017
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Молоко не вживаю вже 2 місяця.
Виключила всі молочні продукти від вівторка.
Почервоніння стало мокріти в пятницю.
Завтра зранку підемо до лікаря, але я їй не довіряю.
Бесбардак• 08 января 2017
Ответ дляСССРовна
Молоко не вживаю вже 2 місяця.
Почервоніння стало мокріти в пятницю.
Сходите к дерматологу
MANGO_1982• 08 января 2017
Автор ,честно не знаю что вам посоветовать поэтому хочу сказать только одно - скорейшего выздоровления масику